Přejít na výpis diskuzí

Stacy Ferguson

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jessi

    je prostě nej
  • :e)

    Všechno nejlepší Fergie! *3*
    • Re: :e)

      JJ taky přeju všechno nejlepšíí *14* *14*
  • Fergie

    fergie je prostě super:) mam ji rada *3*
  • film

    Mě se Stacy nejvíc líbí ve filmu Poseidon,kde hraje zpěvačku Glorii.Bohužel,jestli ten film znáte tak určitě víte že tu loď Poseidon kde ona zpívá,převrátí obří vlna tsunami,a Stacy umře. *9*
    • Re: film

      ve filmu planeta teror od quentina tarantina taky zemře
  • gabriela-vanessa

    SUPER FERGIE

    Fergie to pořádně umí roztočit a kdo si myslí,že ne tak je na pěknym omylu,protože Fergie móóóóóóóc fajnováááá. *1* Moc se mi od ní líbí písnička Big Girls Don´t Cry.London Bridge je taky moc pěkná a musíme všichni uznat-FERGIE JE FAKT VÝBORNÁ. *3* *3* *3* *3*
  • FERGIE JE MOJE ZLATÍČKO!!

    Fergie je uplně úžasná..miluju ji už hrozně dlouho hned jak sem ji viděla poprvé v BEP s písničkou Shut up hned mě okouzlila..je úžasná..milá...krásná drží si postavy a není to žádná fiflenka je to tvrdá ženksá!!! A KDO O NÍ ŘÍKÁTE ŽE JE NAFOUKANÁ PRONIC ZA NIC..KDYŽ STE JÍ ANI NEVIDĚLI MLUVIT!! JE STRAŠNĚ MILÁ A PŘÍJEMNÁ!!! JDĚTE TO PR...KDO JÍ NADÁVÁTE ŽE JE HNUSNÁ..NĚJAKÁ PARIS HILTON KTERÁ MÁ JENOM PRACHY A TIM JE SLAVNÁ A ŘÍKÁTE JAK JE KRÁSNÁ..PCHE..ČŮZA TO JE HNUSNÁ,NAMYŠLENÁ,DĚTINSKÁ!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

    FERGIE I LOVE YOU STRAŠNĚ MOC!!!!!!! <3<3<3 *14* *14* *14* *14*
    • dianna114

      Re: FERGIE JE MOJE ZLATÍČKO!!

      Máš naprostou pravdu,Fergie aspon něco dokázala,narozdíl od Paris!!!!!
  • SVATBA <3

    Já ji taky strašně gratuluju k svatbě taky opožděně :( sem s toho šťastná že se vdávala s Joshem se k sobě strašně hodí a věřím že jim to dlouho vydrží.
    Fergie miluju těě mooc!!!!<3 *14*
  • ???

    nechápu, proč jí tady gratulujete, když si to stejně nečtě a navíc neumí česky. Předpokládám, že vůbec netuší, že nějaký její profil na osobnosti.cz existuje.
    • teyla

      Re: ???

      no a co tak jí přejou ale je v tom háček ona už ví že má profil na osobnostech *16*
  • parket..a

    soutěž

    Podpořte Fergie v soutěži o nejhezčí zpěvačku tady http://parketa.blog.cz/0908/nejhezci-zpevacka-1-kolo#pridat-komentar ! =)
  • parket..a

    SOUTĚŽ

    Druhé kolo soutěže o nejhezčí herečku tady http://parketa.blog.cz/0908/nejhezci-zpevacka-2-kolo ! =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit