Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Simonová

OSOBNOST 22.5.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať se

    to dneska nosí, nebo ne, ať se to sluší, nebo ne, já paní Simonovou prostě MILUJU! *14*
  • paní Iveta Simonová

    Vážená paní Simonová, přeji Vám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a dík za Váš nádherný hlas. E.R.
  • Současný kabát

    Slyšela jsem, že paní Yvetta Simonová odmítla ze strachu, že už to není ono, nazpívat své písničky znovu, myslím, že je to škoda, možná, že hlas zní dneska jinak, ale má Obrovské charisma.
  • Radost mého srdce

    ... ...
    . . . .
    . . .
    . .
    . .
    ..
    to mělo být srdíčko *14*
  • Re: Re: Re: Blahopřání

    Taky se dodatečně připojují s přáním všeho nejlepšího. Udělala jsem si doma u příležitosti výročí "párty" s písničkami paní Simonové, opravdu nádherný vzrušující a zároveň uklidňující hlas. A nad profesionalitou klobouk dolů!
  • osmdesátiny

    Všechno nejlepší k osmdesátinám! *4* Úžasné, že ta paní stále aktivně koncertue, v takovém vysokém věku, úžasné. A všechno co se tady dnes napsalo je pravda, tak to přece nebudu opakovat *3*
  • Re: Paní Yveta Simonová

    Paní Yveto přeji Vám vše nejlepší,hlavně hodně zdraví a dobré pohody.Vaše písničky si vždy ráda poslechnu. Je při nich milo a teplo u srdíčka.Ještě jednou díky.
  • Paní Yveta Simonová

    Také se chci připojit ke gratulacím paní Yvetě.Je dobře že televize nezapomíná na svoje dávné interprety.Paní Yveta je jednou z nich a pořád je to zážitek a pohlazení po duši, její vystoupení.
    Přála bych ji nadále životní pohodu a nám stále mnoho takových setkání a zážitků z jejího krásného hlasu a milého projevu.Televize je velký dlužník k nám divákům.Paní Yveto,hodně zdraví a díky.
  • Re: Re: Blahopřání

    TAKÉ SE CHCI PŘIPOJIT K BLAHOPŘÁNÍ.PANÍ YVETTA JE ÚŽASNÁ ŽENA,KTEROU OBDIVUJI CELÝ ŽIVOT PRO JEJÍ KRÁSU A ŠARM A HLAVNĚ PRO JEJÍ NÁDHERNÝ HLAS,KTERÝ MNĚ OKOUZLOVAL A DODNES OKOUZLUJE.KDYŽ JSEM SE NARODILA,BYLA PANÍ YVETTA JIŽ DÁVNO POPULÁRNÍ ZPĚVAČKA A JÁ JI JAKO MALÁ POSLOUCHALA V RADIU PO DRÁTĚ,A NYNÍ JI SLEDUJI NA YOU TUBE.DNES JSEM SLEDOVALA VŠECHNY POŘADY S YVETTOU SIMONOVOU,KTERÉ VYSÍLALA ČESKÁ TELEVIZE.BYLO TO JAKO POHLAZENÍ PO DUŠI.
  • Re: Blahopřání

    Nelze napsat více, tedy se alespoň připojuji k blahopřání. Pořad právě
    skončil a pohladil na duši.
    Do dalších let paní Simonové pevné
    zdraví a jen to nejlepší! i.
  • Blahopřání

    Právě se dívám na pořady o paní Simonové. Nějak jsem si nevšimla důvod, proč je jich najednou tolik po sobě. Ale bylo mi jasné, že má nějaké výročí, takže jsem šla hledat, jaké. Nestíhám žasnout!!! Určitě bych nečekala, že je to už 80 let.
    Chtěla bych paní Simonové k takovému krásnému jubileu popřát co nejvíce zdraví a mnoho životních radostí! Ona mně svými písničkami dávala radost v průběhu celého mého života, a rozhodně si za ně zaslouží jednak poděkování a také úctu, protože její písničky pohladí po duši i dnes, kdy je v "módě" zcela jiný styl.
    Díky Vám, paní Yveto, a ještě hodně dalších let!
    Lída

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit