Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to jen Sex Pistols!

    víte o co jde??myslim si že diskutovat o tom jakej byl nebo nebyl nemáme právo vůbec
  • Není to jen Sex Pistols!

    Není to jen Sex Pistols..kde se vzala sichrhajska??to kvůli Sidovi se sichra stala jedním z mnoha symbolů..Sidovka-pokud
  • Re: Re: ?výslovnost?

    vuslovuje se to Sid Višes
  • Re: sid

    Taky si myslim ale zase Nancy miloval sicew ji asi zabil ale pak pro ni možná i umřel teda pokud je to pravda....to se asi nedozvíme
  • Re: sid

    jak můžeš vědět že to byl dobrej člověk *1* dyt ho neznáš *1* to sou názory *1*
  • Re: *In Love*

    sid nebyl žádnej debílek z boybandu *1*
    kdyby to viděla co píšeš 3.14čo tk by se obracel v hrobě *1* *1*
  • Re: ?výslovnost?

    Vicious se vyslovuje-Višus nebo Višs a nepiš o něm hnusně,byl to dobrej člověk,tak čau.
  • *In Love*

    ON je uplně úžasnej *14* *14* MiLuju hoo :-* *14*
  • ?výslovnost?

    jak se vyslovuje vicious? Mám ve škole o něm udělat seminárku tak bych to ráda věděla. Vim, že je to blbá otázka, ale doufám že mi pomůžete. Dík moc
  • Re:

    *1* Jenže on My Way nesložil. Nevim, jesli to složil, ale nazpíval to Elvis Presley. Jinak jsem holka a ty blaboly o tom, jak je krasnej sou hrozny. Tady o to vubec nejde, Sid je prostě legenda a i kdyby měl hnusnej obličej, tak to na tom nic nemění.
  • Re: sid

    moje rec kdyby se vysral na tu kurvu tak tet treba estli zije
  • michal

    love kills volove.
  • sid

    hadate se tady jak deti ve skolce-ja napisu svuj nazor volove,jasne ze byl sid fetka a byly z nej udelany kundy ale taky byl dobrej clovek a nemyslim si ze to byl skurvenej vrahoun,mel dobry srdce jenze drogy z nej udelali jeste vetsiho debila diky ty skurveny blondaty kurvicce,podle me byl v pohode kdyby se s tou kurvou nezahazoval a dal ji kopacky,nic z toho by se nestalo,jak se tady dohadujete-je to zbytecny-zdar lidi.
  • Re: ste voli

    jj máš recht holka..Ty kreténi vůbec nevěděj o čem punk je..jsou to píče.. přečtou si pár řádků a sou chytrý jak knížky.. srát na ně na kretény *13* *13* ..punk´s not dead..zdar
  • oje

    jo byl to týpek, ale stejně to nemění nic na tom, že na johnyho se nečape!!! Johny je frajer největší. Sid akorát proslavil pistole svýma skandálama *5*
  • Re: Re: Love sid

    za 1. na nic si nehraju a netvrdím, že sem pankáč 2. neřekla sem, že mně to vadí, ale sid prostě kretén byl, což ovšem nemění nic na tom, že ,,spoluproslavil" pistole
  • Sid-LOVE

    Joj láska pječo si tho spravil *9*
  • Re: Love sid

    ty wole kouam a myslim ze tobe je asi neco kolem 14wid debile jsi jen dite co si hraje na punkers jo sid byl fetak ale diky nemu se stali pistole legendou propvokace bylo moto kapely pistole ne porad ˇ!!!!!!!!!
  • Re: ...

    CO MÁ ZNAMENAT VÝRAZ - MISSANARCHY?!?!?!?! haha slečno, neměla sis tam spíš napsat *slečna pozérka anarchy kids která z punku zná uplné hovno a hledí jenom na to jaký byl sideček fešáček* ??? bože! tohle mě dokáže jenom vytočit!!! děty které ničemu nerozumí a do všeho se cpou!
  • Re: ste voli

    kápla jsi na to pravé. Něco podobného jako když *skini* dnešní doby hajlují a neznají svou kulturu. hahaha. nebo spíš plakt, než se smát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit