Přejít na výpis diskuzí

Shakin’ Stevens

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Ostrava

    To víš, že si vzpomínám. V březnu 1987 měl v Ostravě dva koncerty. Na obou jsem byla a byly výborný. Ještě jsem mu po koncertě stačila popřát k narozeninám.
  • Ostrava

    V minulosti, mam pocit ze jeste pred 1989, mel koncert v Ostrave - nevzpomene nekdo kdy to bylo ?
  • Re: doplněk

    Hurá, Mrtvým Holkám se líbí Shakin'!!! The Collection jsem si koupil včera v Levných Knihách za 69.... A je to úúúúúúúúžasné. Krásnej rockec z osmdesátejch... *3*
  • doplněk

    Tak sice je to už dýl, ale už jsem si zakoupila CD Shakin´ Stevens - The Collection *1* a jako je to tuze veselé CD *1* a tak další co mě zaujaly jsou např. Hot Dog, A little Boogie Woogie, Give Me Your Heart Tonight.. :D a 2 písničky tady maj uplně dlouhej název :D 1) What Do You Want To Make Those Eyes At Me For.. 2) A Rockin´ Good Way (To Mess Around And Fall In Love) :D tož stejně nevim jestli sem někdo zavítá tak to asi píšu do vzduchu.. :D *5* SHIRLEY *5* :))
  • Merry Xmas

    Je supeer *14* :D a Merry Christmas Everyone nemá prostě chybu, veselejší a hezčí vánoční koledu jsem jakživ nepoznala :D *4* ale dobrý jsou taky Shirley a Because I Love You :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit