Přejít na výpis diskuzí

Šárka Ullrichová

OSOBNOST 7.6.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chat 15.4.2008

    Milá Šárko, moc se mi líbil chat s Vámi, byla jste vynikající a Vaše odpovědi byly přirozené a hezké. Díky moc za odpovědi na moje otázky. Mějte se hezky a ať Vám nikdy nechybí elán a zdraví. Zdraví Věra *14* *4* *3*
    • Re: Chat 15.4.2008

      jak se můžu skontaktovat Šárkou Ullrichovou, *3*
  • super ženská

    milé děti, jestly máte něco proti téhle paní tak si to běšte rěšit jinam npř. do červenáku kam chodila Šárka. Myslím si že je dost silná žena nato aby se stoho vyléčila. tenkrát jak jí napadli na Vinohradech , takk už dostala ze sebe strach a toje co říct narkomanky věčinou strach nemají! ale ona ho měla tak šla prosebe něco udělat. A to jí cení !!!!!! takže nechci tady vidět takový keci že je fetka máte samzdřejmě pravdu BYLA FETKA ALE UŽ NÉNÍ tak se podle toho zařidtě !!!!!!!!!!!!!!! *16* *13*
    • nika1979

      Re: super ženská

      ja jsi to nemislim nic žpatneho že genialni žena. a nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj za sloužila bysi diplom jenejjjjjjjjjjjjj vtom filmu ulice,,,,,,,1111222222222224444011
  • Lidé povrchnost, sobectví samo.

    Ono se to lidem dobře kecá a odsuzuje, když sami nejsou závislí. Jeden moudrý muž řekl: Kdo jste bez viny, hoďte kamenem. A proto nechci odsuzovat, ale pochválit. A to za otevřenost. Právě jsem skoukl Všechnopárty České televize kde tato slečna byla a chtěl bych jí pochválit za její odvahu, odkrýt a veřejně vystoupit s problémem kteří mnozí odsuzují, ač sami nemají zameteno před vlastním prahem. Lidé uvědomte si kolik máme běžnějších osobních problémů a s kolika se svěřujeme. Není umění držet to v sobě, není umění odsoudit někoho za to že je jiný, umění je vystoupit z davu a říci nahlas, že máte problém. Kdybych věděl kam, poslal bych této slečně (možná paní) květiny. Copak jsou lidé tak nadutí, že raděj každého odsoudí, ač ho osobně neznají? Že raděj dají za pravdu nějakém bulvárnímu pochybnému plátku, než samotnému člověku?
    Kež by lidí s takovouto odvahou, jako je tato dáma, bylo více. Držím Vám palce v životě.
  • Gratuluji

    Ahoj Šárko,moc Vám fandím. Divadelní hru Uvěřme snu v Břeclavi jste zahráli překrásne. Přeji plno takových představení.
  • bloky

    Dobry den Sarko, v priloze LD jste psala o odstranovani bloku, ktere by jste doporucila vsem :). Moc by mi pomohla informace, kam v takovemto pripade zajit a na koho se obratit. Nevim, zda se k Vam tato zprava dostane, kazdopadne dekuji za cas. Zuzka
  • Šárka

    Gratulace,přání všeho dobrého k narozeninám.
    • Přeji to samé. *14*
  • Ahoj Šárko

    Ahoj Šárko!!!Je mi 32 let a můj problém je,že jsem všechny problémy řešila alkoholem.Hrůza a děs.Vím,že lidi odsuzují všechno co není jakoby standartní,vědí totiž úplný prd o tom,co může člověka přivést na scestí.Chtěla jsem ti jen napsat,že jsi nádherná ženská,super herečka a moc ti fandím při tvém složitém návratu do této šedivé reality.Pokud skutečně čteš tyto stránky,byla bych ráda,kdyby si mi odepsala.Přeji ti hodně sil a štěstí ahoj Didi *3* *4*
  • Ahoj Šárko

    Ahoj, Šárko chtěla bych Ti říci, že jsi podle mě jedna z nejzajímavějších hereček na naší schéně. Co se jen nadělá třeba s takovou Angelinou Jolie a ona není hezčí než Ty. Je jen napatlaná a vyumělkovaná. Ty jsi krásně přirozená a taková křehlá. Pečuj o sebe a nenič se. Musíš se mít ráda a dokážeš všechno. Držím Ti všechny palce, které mám. Nová Mi. *3*
  • a

    ahoj šárinko moc moc si sympatická přeju ti hodně štěstíčka *4*
  • fanda

    Milá Šárko,
    protože Vám fandím a proto že doti vím o tom,co jste si prožila musím Vám napsat:léčil jsem se v Červeňáku 6 měsíců v roce 1978-1979 ,nyní jsem byl na sjezdu po 30ti leté abstinenci,Nezoufejte, vstup po léčbě do živosta je těžký, nikdo Vás neochrání,ale musíte bojovat,chcete-li, napište mi o potížích,monu pomoci jsem lékař, Fandím Vám dále! Dr Hruška
    • Re: fanda

      pane doktore, taky jsem byl cca 6 měsíců v léčebně pro duševně choré. že se musí bojovat radí každý. víte co mi pomohlo? že jsem totálně rezignoval, přestal věřit, bez naděje a jen čekal co se stane. a ono nic. naopak přišel záblesk, trochu budoucnosti. a to jsem předtím vůbec nemohl mluvit, nic souvislého jsem ze sebe nedostal. nikdo ze cvokařů ani psychologů mi to nevysvětlil; a to si jich velmi vážím (těch svých). jak je to možné? (ale neříkám, že jsem v pořádku, ty stavy jsou hrozný).
      Karel
      • Re: Re: fanda

        Pane Karle
        v léčbě musí vždy neco "nakopnout" i když jste nevěřil stejně v podvědomí neco přišlo,až jse se dostal tam kde jste, přeji mnoho dalkších úspěchů
        doktor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit