Přejít na výpis diskuzí

Sarah Jessica Parker

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je to jasny se to soudi podle vzhledu.Vsichni jste stejni neznamena ze kdyz neni sexy jako jiny herecky co jsou treba i vypatlany nemaj talent,ze nema talent.Jen se objevi treba hezka tvaricka a je hned slavna jen kvuli vzhledu ikdyz hrala v hovadine.a priklad je i v realnym zivote jsi skareda nikdo stebou nebude kamaradit.
  • Ješte Paris Hilton taky je nejhorší herečka.
  • Souhlas, jeste Tara Reid a Jennifer Jason Leigh.
  • Nejhorší herečky co znám jsou Demi Moore,Megan Fox,Sarah Jessica Parker,Jennifer Lopez a Miley Cyrus.
  • Hrozná herecka a naprostá herecká katastrofa je Sarah Jessica Parker.Na herecky Jennifer Aniston a Kate Winslet nemá a nikdy nebude mít.
  • nAPROSTA HERECKA KATASTROFA : presne to je Jessica Parker. Fuj *11* *11* *11*
  • Jestli je Jessica Parker vyborna herecka, tak ja jsem prezident Slunecni soustavy minimalne *1* *1* *1* prave uvazuju, ci znam horsi "herecku" : a znam : Demi Moore. To je teprve herecka katastrofa
  • jj přesně tak....krásná ženská a výborná herečka
  • herci.herecky.filmy
    Všechno nejlepší k narozeninám Sarah :-* si dokonalá ;) a tvoje filmy zbožnuju
  • SARAH,
    přejí Vám všechno nejlepší k Vaším narozeninám !!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Je to kočka...

    Mám ji moc rád, je to perfektní herečka, a určitě i milujíci máma.
  • eve-lyn

    ..

    happy b-day :)
  • ..

    http://cz.iq-test.eu/#645186
  • PARFEM

    Ahoj nevíte, kdy se do ČR dostane Parfém SJP NYC?
  • brad-pitt

    brad pitt

    to je fakt
    nechapu kritiky co sem lezou tady to je pro fandy a ne kritiky co nic v zivote nedokazali

    ja si myslim ze jessica parker na svuj vek vypada vyborne a taky hodne dokazala

    ja zboznuju jak parker tak aniston takovych zen moc neni

    mozna semnou nikdo nebude souhlasit kazdy mame jiny vkus i nazor ale pro mne to jsou bohyne a nejhezci zensky na tehle planete *3* *14*
  • brad-pitt

    brad pitt

    je pravda ze jessica parker na svuj vek je opravdu krasna zenska + dobraa herecka a to same jennifer aniston taky pekna kocicka jsou to dve zensky ktere jsou ne jenom obe moc krasne ale maj spolu pomerne mnoho veci spolecnych

    nebyla by tu nejaka anistonka pro brada ? hihihi

    napiste mi nejlepe praha nebo plzen *4*
  • kovy325

    Sarah..;)

    já jí úplně zbožnuju jako herečka je společně s Jenifer Aniston nejlepší..pokud jste viděli seriál Morganovi tak to musíte uznat prostě nádhera..;)
  • Re: telefon lg

    Jsem pátrala a pátrala až jsem dopátrala že je to lg LX570 to je asi ten nejpodobnější telefón mě by zase zajímalo co to bylo to rúžové oblepené lepící páskou co měla něž to hodila do moře jinak ten telefon je asi jen dostupný v usa *3*
  • telefon lg

    Ahoj, nevite prosím někdo co za typ telefonu LG dala Louis ve filmu Sex ve městě Carrie *7*
  • Re:

    Ano.Máte pravdu.Sarah je nádherná žena i když bych chtěl žít alespoň jeden měsíc jako ona slavná čtveřice ze SEXU.Poletovat po banketech.přemýšlet o tom kde a s kým a proč ne.Asi je život v NY jiný než v ČR.Alew bojím se,že by každý žijící tímto způsobemńic nedělám jen se kochám.pošel hlady.Ale Sarah je kus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit