Přejít na výpis diskuzí

Sarah Brightman

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 16kacule

    Gothica

    Její poslední album gothica je opravdu krásné už jsem si ho pořídila *4* písničky jsou fak pěkné. Doporučuji *3*
  • pochvala

    Jo jo... sarah je Sarah... jen by to tu potřebovalo rozvíst víc do podrobna na údajích jejího profilu... to je škoda, já něco málonašla... ale co sem našla, to tam už je... *4* takže nic, no... Jinak má snad nej její písen je Questions of honour... ale taky -Hijo de la luna... nebo la pasion... všechno má svo pro a proti... to se nedá ohodnotit.. či Fleur de Mal, nebo - Scarborough Fair... no... mamod ní všechny desky, ale nemam zatim ani jeden záznam z turné... a jinak? *má nejobl. zpěvačka... *3*
  • Re: Tak nevím

    yes Sir!! *1*
  • Tak nevím

    *13**13**13**13**13**13**13**13**13**13* Tak teda nevím kdo dělal tu Diskografii, ale asi moc Sarah moc nezná, když neví jaké má alba. Tak třeba vynechal alba mezi The Trees They Grow so High a Dive. Jsou tam ještě The song That Gat Away, a As I Came of Age, ale to asi nikomu neva že. Tak se tu mějte a kdyby zase někoho napadlo tvořit nějakou Diskorafii někoho tak ať si to nejdříve zjistí že to ví správně. *10* *16* *8* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Je výborná

    Je to nádherná a výborně zpívající žena. Opravdu špička, její hlas má velkou moc! *4*
  • Re: Něco o své oblíbené Sarah

    Jsem registrovaným členem oficiálního fanclubu Sarah Brightman. Jmenuji se Aleš, ale na internetu vystupuji výhradně jako APiK. Příspěvek od Aleše ze dne 10.04.2005 15:26 nemá ovšem s mojí osobou vůbec nic společného. *13* APiK - member of sarah-brightman.com official fanclub
  • přidejte sem toho oní více

    je tu toho moc málo o ní chtělo by to tu toho mít více
  • sarah zpívá nejlíp

    sarah zpívá nádherně!!zatím mám jen 6 cd a 1 dvd-musim to napravit!když jsem slyšela poprvé její hlas v duetu s andreou boccelim málem sem se rozbrečela!!zpívá opravdu jak anděl,je hrozně simpatická-na nic se nehraje!přesto působí jak bych to řekla-nadpozemsky opravdu jako anděl!jsem určitě její největší fanoušek!! *4*
  • Re: Sarah a Loreena Mc Kennitt

    Davam ti za pravdu, Sarah je skvela, ale hlas Loreen je bozskej..obe maji krasnej hlas co pohladi...mam je na mp3..proste super!!!
  • Sarah a Loreena Mc Kennitt

    Také se mi moc líbí tato hudba. Pokud se Vám líbí Sarah a neznáte Loreenu Mc Kennitt, zkuste si něco poslechnout. Je to opravdu hodně dobře dělaná keltská hudba.
  • Re:

    taky si myslim, ale mam jenom její jedno cd-la luna...... *4*
  • prosim o info

    prosim lidičky, kde bych našla info o sarah? (potřebuju toho krapik víc...... *9* ) dikájs
  • Re: pomoc

    Nejvetsi vyber naleznes na warez forech.
  • pomoc

    Ahojky lidi potřebuji pomoc. Kde bych sehnal na netu skladby sarah Brightmen? *9*
  • Re: andílek

    Je to úžasná zpěvačka se zlatem v hrdle, která svou báječnou hudbou rozdává lidem štěstí. Poslouchat její hudbu je jako plout na zlatém obláčku a cítit se jako v ráji *4*
  • Sarah je anděl s krásným hlasem
  • POMOC

    Neviete mi poradit ci je sarahbrightman vydata a ci ma deti?
  • Sarah rulez!

    Ja jsem se se Sarah poprve setkal asi pred tremi lety uplne nahodou. Kamarad si vsiml, ze mam rad filmovou hudbu a kdovi proc mi rekl, ze ma CD, ktere by se mi mohlo libit. Sarah ma sice se soundtracky spolecne maximalne "S" na zacatku :o), presto me "Harem" okamzite dostal a pidil jsem se hned po jejich dalsich pocinech. Sarah je vazne uzasna. Je prirozena, princeznicka, krasne usmevava, proste svoje. Jeji hlas ma neuveritelny rozsah, je jako balzam na usi. Proste Sarah forever! *14*
  • Hvězda, která září

    stále stejně zářivým světlem. Její hlas dýchá nadpozemskou krásou a její půvab láká k objevení toho všeho.
  • Sarah je ta nejkrasnejsi *14* *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit