Přejít na výpis diskuzí

Sarah Brightman

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    Sarah

    Sarah Brightman je jednou z nejlepších zpěvaček moderní opery a muzikálových melodií.Její hlasový rozsah je obrovský.Myslím,že si vzhledem ke své popularitě na nic nehraje je přátelská,milá a přirozená.Její koncert z Las Vegas,který mám na DVD je bomba.Její poslední koncert Live In Vienna pod názvem Symphony z roku 2008 je posledním důkazem její dokonalosti.Přeji jí aby nadále rozdávala své umění všem kdo ji obdivují stejně tak moc jako já. *5*
  • wooow

    Jeji hudba je fakt uzasna......a taky hrala ve filmu Repo Genetická opera ,o tom tady nepisou a tam byla opravdu skvela....ten konec akorat no :-( ,kdo videl tak ví...nechci nic prozradit,jestli se na to chystate :-).
  • Sarah je fajn

    jo jo já SaRAH POSLOUCHÁM CELKEM DLOUHO MÁM O NÍ BLOG ALE CHODÍ TAM MÁLO LIDÍ KDYBY JSTE CHTĚLI MŮŽETE SE PODÍVAT www.sarah-brightman.blog.cz

    Nen
  • ahojec...

    mě je jí teda trochu líto, dyť ne má z toho života nic... nee??
    • Re: ahojec...

      sice odepisuju dost dlouho po tom co to někdo přidal ale má pravdu ale přesto všechno je přátelská usmněvavá a je to ANDĚL *4*
  • Sarah Brightman

    Vždyt vypadá na 35 let a zpívat celkem teda jako umí. Takovou krásku udělaj z každé. Nejvíc se mi líbí to s těma zvířátkama.
    A eden. Asi ji ten "osud víc přál". Třeba by mě zajímalo, co by zazpívala zrovna o tom osudu. Teda pokud to už nezpívala. To by nám určitě zazpívala, že nás čeká dlouhý a spokojený život.
  • 16kacule

    Gothica

    Její poslední album gothica je opravdu krásné už jsem si ho pořídila *4* písničky jsou fak pěkné. Doporučuji *3*
  • pochvala

    Jo jo... sarah je Sarah... jen by to tu potřebovalo rozvíst víc do podrobna na údajích jejího profilu... to je škoda, já něco málonašla... ale co sem našla, to tam už je... *4* takže nic, no... Jinak má snad nej její písen je Questions of honour... ale taky -Hijo de la luna... nebo la pasion... všechno má svo pro a proti... to se nedá ohodnotit.. či Fleur de Mal, nebo - Scarborough Fair... no... mamod ní všechny desky, ale nemam zatim ani jeden záznam z turné... a jinak? *má nejobl. zpěvačka... *3*
  • Tak nevím

    *13**13**13**13**13**13**13**13**13**13* Tak teda nevím kdo dělal tu Diskografii, ale asi moc Sarah moc nezná, když neví jaké má alba. Tak třeba vynechal alba mezi The Trees They Grow so High a Dive. Jsou tam ještě The song That Gat Away, a As I Came of Age, ale to asi nikomu neva že. Tak se tu mějte a kdyby zase někoho napadlo tvořit nějakou Diskorafii někoho tak ať si to nejdříve zjistí že to ví správně. *10* *16* *8* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: Tak nevím

      yes Sir!! *1*
  • Je výborná

    Je to nádherná a výborně zpívající žena. Opravdu špička, její hlas má velkou moc! *4*
  • přidejte sem toho oní více

    je tu toho moc málo o ní chtělo by to tu toho mít více

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit