Přejít na výpis diskuzí

Sandra Nováková

OSOBNOST 12.4.2007 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sandra je nejlepší!

    Sandra je nejlepší!!
    Tak ráda bych se sní setkala je prostě úžasná! :) kukněte se na můj blog s ní:www.Sandra-Novakova-Love.Blog.c z pá mějte se a říkám je prostě nejlepší :) :) *1* *3* *14*
    • natka16

      Re: Sandra je nejlepší!

      ano ano ano! *1* *1* *1*
  • Je božská

    Já ji žeru má bezva úsměv a ve filmu pusinky zazářila a ukázal se její talent!
    • Re: Je božská

      Hulibrku, asi máš klapky na očích!!!!
  • ..

    Hmm já nevim no..příde mi trochu,že si o sobě malinko myslí...ale jak sama řekla v nějakym rozhovoru,tak je pěkná mrcha..to na ní sedí *3*
  • Je božská

    Je velmi hezká škoda ,že se pohibuje ve vyšších kruzích a ,že je starší! nic méně platinicky ji miluji!! *14* *14*
  • sfh

    mne ona prijde dost zoufala
    • natka16

      Re: sfh

      no!
  • Je božská

    má kouzelný úsměv je hezká a já ji platonicky miluji *14* *14* škoda ,že se pohibuje e vyšších kruzích a je starší a nejspíše má asi přítele *9* *9* a taky je dobrá herečka! výborná!
    • natka16

      Re: Je božská

      (smích)ha ha ha









      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *7* *7* *7* *7*
  • Hi

    Ahoj Sandra, chcem Ta pozdravit a zazelat Ti vela uspechov v praci. Si super herecka. Pridem Ta pozriet aj do divadla. Drz sa, si moja krvna skupina...
    Jofo z Vinohrad *5*
    • Re: Hi

      Ahoj Sandro si fakt moc dobrá herečka a chci se zeptat proč si začla v ordinaci brát drogy prosim odepiš s pozdravem Dominik *1*
  • Ahoj,jsi fakt skvela herecka,sleduji kazdy dil ordinace v ruzove zahrade.
    máš velice mily usmev.tesim se az zitra bude dalsi dil.a taky preji odatecne vse nej nej nej k narozeninam.Nicole Krátková(11 let)
  • Sandra

    Sandra je fakt super.
    • natka16

      Re: Sandra

      hm to jo! *15*
  • Jste dobrá herečka *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit