Přejít na výpis diskuzí

Sam Neill

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Dnes slaví pan Neill narozeniny.Je mu už 61 let.Líbil se mi v Jurském parku i v Merlinovi.Přeju mu hodně štěstí!
  • kokosek

    Nezapomenutelný herec

    Jako Sam Neill je kvalita sama. Většina ho zná a jeho role ve filmech jako Jurský park nebo Merlin nemají chybu. Mají přesně to kouzlo, které ten film měl mít a to je jen díky herci. četla jsem tu, že se s ním někdo setkal osobně. To bych chtěla taky zažít, ale nevím co bych řekla *1* Ale věřím, že je to zážitek na celý život. škoda jen, že už není v nejlepších letech. Ale je fakt, že to charisma ho neopouští i v takovém věku. Je to ten nejzajímavější sympatický herec jakého znám. Takže držím palce
    PS: viděla jsem ho teď naposledy v telce na nově v Tudorovci.
    • aveniro

      Re: Nezapomenutelný herec

      Tedy, co to je v "nejlepších letech" , mně je 30 a mému muži o 28 let víc. Takže asi jak pro koho. Ale jinak souhlasím. Je to pěknej exemplář chlapa.
  • tyret
    Božský Merline, všechno nejlepší k narozeninám! *1*
  • Sam Neill for PRESIDENT!!!!

    Mel jsem tu cest mr.Neilla potkat osobne v prazskem jazzclubu U MALEHO GLENA,kde jsem zrovna mel vystoupeni se svym triem....Bylo to velmi mile setkani! Mr.Neill je VELKEJ SYMPATAK! *5*
  • Prečo ho uznávate za naj herca ?! To nie je pravdy
  • Výbornej herec, můj nejoblíbenější.
    Nejvíce se mi vzhledově zalíbil ve filmu Doctor Zhivago, kde ztvárnil postavu právníka Victora Komarovskýho...sice zde hraje hajzla, ale na tom nesejde. Je okouzlující muž!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit