Přejít na výpis diskuzí

Sagvan Tofi

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • legoplast

    narozeninky

    ahojky, přeji wše nej nej nej ke tvým narozeninkám *14* *14* *14*
  • annaradlova7

    Narozky

    Sagi,Všechno nej,nej k narozkám.Krásně si to užij.Andy *3*
  • Sagvan Tofi

    Milý Sagvane
    Blahopřeji Ti k dnešním narozeninám
    Přeji Ti hodně štěstí,zdraví a hodně zdaru ve Tvé profesi.
  • ajulina

    ??

    kde se vubec narodil?mesto?
  • Re: je nej.... a je to má plat. LÁSKA

    prosim Tě já nevim ale mně příde že Lukášek Vaculík je eště o trošičku hezčí.
    Jo jo jo Lukášek to už je prostě takový kocourek. *14* *14* *14*
  • Re: Re: Sagi i love you

    Seš blbá?..nechci nic řikat,ale tohle jsou stránky pro fandy..dobře,čum si sem i když seti hnusí,ale nevotravuj tim ostatní laskavě *10* *8*
  • strejda sagi

    je sexy znám se s ním osobně.protože zná mojeho tátu.a múžu mu říkat strejdo.na tu návštěvu u nás nezapomenu. *1* *1* .dobrý salto dal do toho bazénu *1* .akorát trochu velká louže na tý trávě. *1* *1* *1* *1* *15* *15*
  • .....

    Sagvan je moc sexy a moc se mi líbí, ale podle mě je to pěknej vůl...
  • Sagvane

    jsi opravdu miloučký kocourek stejně jako Tvůj Kamarád do deště Lukášek Vaculík ne nadarmo se říká přísloví vrána k vráně sedá v případě Tebe a Lukáška miloučký kocourek k miloučkému kocourkovi sedá!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Sagi i love you

    Sagvane, nevšímej si téhle ubohoučké vylízané slepice, nestojí Ti za to!!! *16* *16* *16*
  • Re: Re: Sagi i love you

    Jsi neskutečná PÍČA nechápu tvůj vkus když se ti Sagvan nelíbí tak se jdi zakopat nebo táhni do hajzlu kundo!!!!!*10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Sagvan

    Nevím jestli je hezčí Sagvan Tofi nebo Lukášek Vaculík ale oba jsou hroooozně milí.
  • Re: manekýn

    souhlas
  • Re: Sagi i love you

    Ty voe to si děláš legraci co.
    tAK ZA 1: ČECH von neni ani trochu, už to jméno napovídá tomu že nebude naší národnost, ale nechci se tě nějak dotknout, až Sagvan najdeš v kalendáři určitě napiš a já to odvolám.
    Za 2: Blleeeee, dnes neusnu. po schlédnutí fotografií se mi udělalo blbě. Ujišťuji tě že jídlem to nebude. Ten humus-man co se ukázal na obrázku je opravdu příšerný. Sexi bych ho nazvala až po té, co by mi vyhrožovali ža mi zabijí: Křečka, Robíka a Badyho a až bude poslední na světě.... No abych to zkrátila... neskrátím nic jdu zvracet.. moment.. hotovo... ale pozdě, ani nevidím co píšu, celí monitor je od blitek ale tím dobře... alespoň neuvidím toho "sexi típkaů co se na mne kření tím "sexi pohledem" protože on je to poslední co je na tomhle světě že pro to ani nemám slov. KOnec, fine and, the end a po Sagvanovsku: ble fuj
    P.S. Dobrou noc:)
  • Re: Sagi

    Škoda,že prohrál ten bruslařský závod,aspoň toho Dejdara moh porazit
  • Re: Re: ???

    jak to víš?
  • Sagi

    Bože to je tak krásný chlap. Takový se hned tak nevidí.. *14*
  • Upa božíí chlap

    Sagi je uplně sladkej na to kolik mu je vypadá krásně I LOVE YOU SAGI *14* *14*
  • Petulááá

    Ty woe na to ze mu je tolik kolik mu je tak je to fakt sexy chlap..jako uplne mrteee fakt luxusni kousek *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Sagvanovo dvojče

    No jestli to Sagvanovo dvojče nebyl jeho brat Martin, který také žije v Praze *1* Jsou si fakt moc podobní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit