Přejít na výpis diskuzí

Sabina Laurinová

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hromovka

    Ahojky Sábo,doufám,že sem občas zatrousíš a čteš.Přeji Vám oběma s Valentýnkou krásný život a hlavně klid od novinářů.Vzpomínám na Hromovku a na hadici p.Mrtkové,pamatuješ?Tak papa Marcela *3* *3* *3*
  • Klobouk dolů

    Musím před tebou smeknout klobouk.Už vím jak je to těžké když se někemu rozpadne vztach,ale dostala ses ztoho a to bylo pro divadlo a film to nejnej jsi skvělá *14*
  • 777

    Hezký den, již od chvíle, kdy jste se začala ukazovat - mám vaši podepsanou fotku z té doby, vám velmi fandím. Byl bych rád, kdybyste mohla být hvězdou našich slavností - 777. výročí založení kostela ( obce ) Jedlka u Děčína. Nevím, jek se dostat na správný email. Může někdo poradit ? Předseda historického sdružení obce
  • Přeji hodně úspěchů.

    Dobrý den!

    :-)

    Paní Sabina Laurinová je mi moc sympatická jako herečka i jako žena, tak bych jí rád tímto popřál hodně úspěchů a krásné jarní i letní a další dny...
  • SERIÁL

    Příští týden začíná v TV opakování seriálu KONEC VELKÝCH PRÁZDNIN,kde Sabina dobře hraje holku Bobinu.Její scény s Pavlem Zedníčkem patří k mým nejoblíbenějším,tak už se těším!
  • narozeniny

    Milá Sabino
    Gratulace k dnešním narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a lásky. *3*
  • Milá Sabino,
    k Vašim narozeninám Vám přeji hodně zdraví,štěstí a úspěchů ve Vaší kariéře.Prostě všechno nejlepší.
    *3*
  • Je to moje oblíbená "kočka"
  • moje příbuzná z x kolen
  • Všechno nejlepší,jste skvělá herečka *1* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit