Přejít na výpis diskuzí

Sabina Křováková

OSOBNOST 11.5.2013 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to kráva, která nemá mozek. Místo zpěvu akorát křičí do mikrofonu. Pinda!!!! nezasloužila si to!!!!
  • díky bohu ze vyhrala zrovna ona a ne ten Pcelar
  • jsi naše SUPERSTAR 2013 *3* moc gratuluji *2*
  • Tak jsem ráda, že rozum konečně vyhrál nad hysterií a vyhrála tato dívka, která opravdu umí zpívat. Ne jako v případě minulé Superstar. Sabině gratuluji.
  • Velastastiasi super
  • Mne pripadá Sabina ako nový Karel Gott, aj keď spieva pieseň po svojom je to veľmi dobre a zaujímavé počuť, má to v sebe charizmatickú energiu a myslím si, že je veľmi ďaleko pred Š. Pčelárom, aj keď sa ťažko porovnáva spev muža a ženy, ale Pčelár by sa možno ešte lepšie chytil ako herec, lebo má zaujímavý a pekný vzhľad, hlas, vystupovanie.
  • nemůže hlavně vihrat itcho a musis vyhrat ty sabčo si skvělaa *1* *1*
  • Sabča je nejlepší. Musí vyhrát. *3*
  • Dofám,že vyhraje Sabinka,která umí, ne ten nafintěný Pčelár,ten ví,jak na hloupý holky a využívá toho. Poslední kola by měla rozhodovat porota,je to přece o zpěvu,ale ta se nabalíkuje a nechce mít z nikoho nepřátele. Sabino,posíláme SMS,držíme pěsti,ty to musíš dokázat!!!
  • terkapa
    Fandím Sabči v SuperStar a chci, aby vyhrála! Zaslouží si to. *3* Je nejlepší!!! Nejlepší bylo, jak zpívala 4 Non Blondes - What´s Up a potom od Janis Joplin - Cry Baby, tyhle dvě písničky jí sedly nejvíc!!!!! Mám ji ráda jako zpěvačku!!! *3* *14* *4*
  • Sábě fandím a chci aby v Superstar vyhrála. Je nejlepší!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit