Přejít na výpis diskuzí

Sabina Křováková

OSOBNOST 11.5.2013 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dorbý den Jácí A by Sabina Křováková Potubyla do Finale Jácí to já říka já by Já se měnujo Jára Kraus jemi 24 Let A By Sabina Křováková já ji ci zamadeku Prosím Prosím Prosím Tak Na kladánu Ahoj Jára Kraus *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sabina byla náhodou nejlepšíííííí ty valerie blbááááá!!!!! *16* *16*
    • Můžu se zeptat co tim komentářem myslíte vy three girls
  • Mne pripadá Sabina ako nový Karel Gott, aj keď spieva pieseň po svojom je to veľmi dobre a zaujímavé počuť, má to v sebe charizmatickú energiu a myslím si, že je veľmi ďaleko pred Š. Pčelárom, aj keď sa ťažko porovnáva spev muža a ženy, ale Pčelár by sa možno ešte lepšie chytil ako herec, lebo má zaujímavý a pekný vzhľad, hlas, vystupovanie.http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/14.gif
  • to neni vůbec pravda valerie
  • Je to kráva, která nemá mozek. Místo zpěvu akorát křičí do mikrofonu. Pinda!!!! nezasloužila si to!!!!
    • Jen dojnice může zplodit něco podobnýho jako Valerie. Případně by tě, Valerie, omluvila skutečnost, že jsi ještě tele rozum nepobírající :-) Pa :-)
    • Hmm tady z nekoho hovori akorat bleda zavist.
    • no to spíš ty si krá** vždyt ten klučina byl tak akorát pro někoho hezkej ... ale jeho zpěv ? blé po 15 sekundách sem to musela přepnout jinak by mi asi upadli uši .... takovej skřehot ... nechápu jak se mohl dostat tak daleko .. Sabča je aspon zajímavá a má zajímavej hlas . ... !
  • díky bohu ze vyhrala zrovna ona a ne ten Pcelar
    • Já com chcela aby to bola remíza....Obaja boli zlatí :)
  • jsi naše SUPERSTAR 2013 *3* moc gratuluji *2*
  • Tak jsem ráda, že rozum konečně vyhrál nad hysterií a vyhrála tato dívka, která opravdu umí zpívat. Ne jako v případě minulé Superstar. Sabině gratuluji.
  • Mne pripadá Sabina ako nový Karel Gott, aj keď spieva pieseň po svojom je to veľmi dobre a zaujímavé počuť, má to v sebe charizmatickú energiu a myslím si, že je veľmi ďaleko pred Š. Pčelárom, aj keď sa ťažko porovnáva spev muža a ženy, ale Pčelár by sa možno ešte lepšie chytil ako herec, lebo má zaujímavý a pekný vzhľad, hlas, vystupovanie.
  • nemůže hlavně vihrat itcho a musis vyhrat ty sabčo si skvělaa *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit