Přejít na výpis diskuzí

Robin Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    tak s tím zcela souhlasím
  • Re: prosba

    film se jmenuje Jak přicházejí sny
  • Re: Příbuzní?

    Nikoliv.Nejsou vůbec příbuzní.
  • Autogram

    Hallo Mr. Williams!Can you to me sand your photo with auttogramme,please?I am your good fan.I see your film Mrs.Doubtfire and is great ask a)nd next your films.My adress is Petr Kocfelda,Pražská 120/1,Klatovy,33901,Czechia.Thank you very much.
  • Příbuzní?

    Jsou Robin Williams a Robbie Williams příbuzní? *7*
  • Re: prosba

    nehledá dívku,ale ženu po prožité rodinné tragédii
  • Re: kdo vi?

    Je to komedie Andrew,člen naší rodiny.
  • kdo vi?

    Kdo ptosím zná název filkmu , kde Robin Williams hraje robota Endrua, který se nakonec zamiluje a na konci filmu umírá jako člověk. Díky :o)
  • Re: prosba

    zřejmě jde o film Jak přicházejí sny..
  • prosba

    Prosím pomozte mi zjistit název filmu kde robin vstoupí do obrazu a hledá dívku,která spáchala sebevraždu.On za ní cestuje v obraze do pekla.Film běžel na ČT2 před několika lety
  • INSOMNIE

    Již sem dlouho nikdo nepsal. Jde o herce, který mne nikdy nezklamal. Nejvíce se mi líbil ve filmu Král rybář. Je mi 61 let a znovu smekám. Vrahouna jste sehrál skvěle. Měl jste ale také výborné spoluhráče, že? *4*
  • SUPER CHLAP *1*
  • Sympatˇák *14* *4*
  • děkuji

    moc pěkně děkuji za pomoc,jsem nevěřila,že to bude tak rychle.
  • film

    Film se jmenoval " Jak přicházejí sny" a rozhodně stojí za vidění.Díky za připomenutí.
  • prosba

    marně si nemůžu vzpomenout,jak se jmenoval film,ve kterém hrál lékaře,jeho žena kurátorku výstav a při dopravní nehodě se jim zabily obě děti.Jedná se tam o nebe a peklo.Prosím napište,pokud víte.děkuji
  • je to dobry herec
  • Má hezké oči!!!
  • Upřímnost

    Má jedinečný smysl pro komiku,má opravdový talent,je upřímný,milý a duchaplný.Jde za svým cílem a nebojí se do něj vložit kus svého já.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit