Přejít na výpis diskuzí

Rob Schneider

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pll

    Ten týpek je absolutně vychytaný takhle me rozesmívá jen jeden další člověk jiný ne,navíc má dokonalý dabing
  • Soudce Dredd

    hrál ve filmu Soudce Dredd... z roku 1995, Judge Dredd

    nvm kde se tu dá přidávat do filmografie, tak to píšu aspoň sem...
  • Rob - vidka

    Jelikož máme s kámoškou Roba taky moc rády, rozhodly jsme se vytvořit jeho channel na YouTube - http://www.youtube.com/user/RobSchn eiderFan

    Je tan pár funny videí z filmů a různých TV show, na některé jiné máme odkaz v oblíbených a sem tam nějaké nové přibude. Takže klidně navštivte ;)

    A kdyby někdo chtěl vědět, kde by mohl sehnat některý Robův film (např. Surf Ninjas - Surfaři a ninjové - protože některé se fakt blbě shánějí, zanechejte zprávu někde v komentu na tom profilu *4* )

    Jo a někdy asi v květnu-červnu 2008 by měl být v kinech Robův nový film - Big Stan - no já už se nemůžu dočkat :o)
  • Surf Ninjas

    nepletu-li se tak film Surf Ninjas vysel v cechach pd nazvem Bláznivé dědictví - ja to znala jeste jako Surfující nijové - naposled jsem to videla v detstvi a dost ureputne to shanim...nevedel by nekdo kde a jak? *3*
  • Ve filmu žába k zulíbání hrál naprosto skvěle.Moc se mi tam líbil?Je to úžasný herec
  • jeto úžasnej herec a je krásnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Co tak čumíš?
  • diggz

    Rob

    Já mám Roba rád, ale mysli si, že v jeho filmogragii chybí spoustu pidirolí, který sehrál ve filmech Adama Sandlera.
  • Já ho milujuuuuuuuuuuuuu! Ovšem,těch úček by byylo nekonečno! *14* *1*
  • kyrstyn

    lovuju ho

    Je upáááá supr a filmy s nim jsou úpa prdel *1* *1* *15* ...a dělá srandu vo tom to je *3*
  • <3

    Tento týden jsem začal stahovat filmy Adama Sandlera a poté jsem zatrousil i na stránku tady s Robem a shodou okolností má zrovna narozky... Přeji všechno nej, hodně štěstí, úspěchů nejel v životě, ale i ve výborné kariéře..:) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit