Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hovno přítelkýně

    Richard nemá přitelkýni *3* *13* buď v klidu *1*
  • nová přítelkyně

    hojky lidišky nevíte někdo jestli má richard novou přítelkyni?? a jak vypadá??! *7* *4* *4*
    • Re: nová přítelkyně

      podle me nema,protoze to by nam dal urcite vedet *1*
    • Re: nová přítelkyně

      Já si myslím že nemá Richard přítelkýni *3* buď v klidu
    • Re: nová přítelkyně

      Ahoj ty pindo.Má a jakou...ale neřeknu to je takový tajemství...jo a co se vůbec hlásíš jako fanoušek Schneidera??O toho se nezajímej vůbec, protože já jsem jeho přítelkyně...dokonce mi hrál na narozeninách k 18 s celou kapelou a Richard chodí s mojí sestřenkou, ale to si neh jako tajemství ju??Ahoj zatím papapa *3* *3* *14* *14*
      • Re: Re: nová přítelkyně

        fakt??? *1* ále teda dík za zlepšení nálady... *15* tak to je vážně že snim chodí ale ve snu že?? *3* jo a navíc nemá přítelkyni *5* takže čauky *14*
  • rodné město

    Autor těchto stránek by si měl nejdříve zjistit základní věc o Ríšovi a to takovou......místo jeho narození.....není to Witemburg,ale WITTENBERG!!!!!!!! *13* *5*
  • sorry

    Sorry nějak mi blbne komp-odeslalo se mi to 5x *9*
  • CD Emigrate

    cao,nevíte někdo kdy přesně víjde(nebo vyšlo)CD Emigrate?Všude je jiná data *7* *9*
    • Re: CD Emigrate

      na jejich vebu píšou,že by mělo vyjít 21.10.07,tak snad to tak bude. *4*
      • Re: Re: CD Emigrate

        no tak uz vyšlo.mam mp3,ale ma nekdo originálku?
        *4*
        • kruspinka

          Re: Re: Re: CD Emigrate

          já mám originálku a fakt toho nelituju *14* je to nádhera *14*
    • Re: CD Emigrate

      ahoj, prý už asi vyšlo v USA, ale někde zase bylo napsáno že vyjde až koncem srpna! Všechno kolem Emigrate je dost divné! jinak když jsme u toho já osobně bych si CD nekoupila, nemám samozřejmě nic proti Ríšovi, ale mě ta music nezaujala... *3*
      • Re: Re: CD Emigrate

        no jo tak dik.Mě na tom především zaujal jeho hlas.No samozdřejmě že ne jenom kvuli hlasu,ale ...není to špatný,mě se to líbí. *4*
  • emigrate

    cao,nevíte někdo kdy přesně víjde(nebo uz vyšlo)CD Emigrate?Všude je jiná data *7*
  • emigrate

    cao,nevíte někdo kdy přesně víjde(nebo už vyšlo)CD Emigrate?Všude je jiná data. *7*
  • emigrate

    cao,nevíte někdo přesně kdy víjde(nebo už vyšlo)CD Emigrate?Všude je jiná data. *7*
  • Emigrate

    cao,nevíte někdo kdy přesně víjde(nebo už vyšlo) CD Emigrate?Všude je jiná data. *7*
  • Emigrate

    Richard je ten nejlepší mužskej jakého jsem gdy viděla. *14* nevíte náhodou o nějaké stránce na které je Richardův email,nebo nějaký kontakt na Richarda?Pls pište a můžete připsat i svoje ICQ *3*
    • Re: Emigrate

      Já vim kontakt akorát na Bernstein.Caron je to : Bernstein.Caron@seznam.cz skus jí napsat a uvidíš jak rychle tě pošle do prdele!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1*
      • kruspinka

        Re: Re: Emigrate

        heh, celkem bych se divila, kdyby měla Caron email na českym serveru *5* *1*
      • Re: Re: Emigrate

        no tak dik o Caron nemam zajem,navic se rozvedli a ta by mi nic neposkytla... *13* mas ten dojem ze neekzistuje zadnej kontakt na Richarda? *5*
    • Re: Emigrate

      myslim,ze to tak lahko nezistis *9* ale ak ano,posli ho aj mne..ved nech je sranda.ne?hehe *5* ...a fakt,rammstein su celkovo skveli,ako kapela aj chlapi...caffaa
      • kruspinka

        Re: Re: Emigrate

        mě to teda taky klidně můžeš napsat *1* icq číslo jsem na něj našla, ale jak víme, tak takovejch je milion....není těžký si všechno vylnit aby to vypadalo, že je to jeho *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit