Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpívá užasně! Děkuju moc i Tomášovi Klusovi za písničku Cesta, mám k ní krásné vzpomínky! *4*
  • hezky spivas a mam i tvoje dvd *3*
  • margy.hanelova
    Jste super jako skupina Kryštof !! a jste moc super herec a zpěvák :)) vyděla jsem film Křídla vánoc a bylo to nejkránśnější co jsem kdy viděla *4*
    • a kde se to dá vidět kromě kina?
  • Moc velké díky za písničku Cesty
    Už dlouho mi při poslechu neběhal mráz po zádech. Ještě jednou díky
  • já znám ríšu osobně je to můj strejda a to co říká miska není pravda *10*
  • Textům nerozumím ale to je fuk.Jsou strašně fajn.Nejlepší je písnička Křídla.To je fakt bomba.Mohla bych to poslouchat pořád.
  • Ahoj Richarde,foxy napsal uplně přesně kritiku tvé snahy projevit se jako muzikant a básník(a celkově jako osobnost).A stejně jako on ti říkám,že kromě úžasné Lolity,je všechna tvá píle zahozená energie.A to platí samozřejmě i o TEPLÁKÁCH od Noční Práce.Umělecká osvěta je v českých zemích zanedbávána už mnoho desítek let a lepší to nebude!Nemám proti tobě nic osobního,ale když si poslechneš(a prohlídneš)projev umělců typu Mirka Imricha,Jarka Nohavici,Petera Nagyho,Honzy Nedvěda...pevné zdraví přeje Metyu
  • musím pochválit písničku inzerát mocinky se mi líbí a umím jí nazpamět je prostě super *1* *1* *1* *1*
  • Přeji vše nej k narozeninám i s mamkou (chodili jste spolu do školy, jestli si vzpomínáte) *3*
  • Milý Richarde
    Všechno nejlepší k narozeninám přání hodně štěstí,zdraví!!!! *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit