Přejít na výpis diskuzí

Richard Krajčo

OSOBNOST 31.12.2006 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Richard je borec

    Pracuji jako recepční hotelu Dukla ve Znojmě,kde bylo už ubytováno spousta hvězd.ale opravdu musím říct o Richardovi,že je velice slušný,vychovaný a milý člověk.Což se bohužel nedá říct o zbytku jeho kapely,která si hrála na hvězdy.Opravdu mě mile překvapil svým slušným chováním.Přeji mu hodně štěstí,zdraví a ať zůstane takový jaký je.Je totiž super!!
  • Kryštov

    Rychard Krajčo je podle mě chlap, co si na nic nehraje. Je svůj a taky si vytvořil vlastní svět. Neni jako ostatní celebrity, i když ještě nenašel své pravé JÁ.
  • rozvod!!!!

    Už se rozvádí!!! To je super. aspoň je volnej pro mě.
  • o5 richard

    napiste mi divadelni hry ve kterych hraje pls. pujdu se mrknout i kdyz do divadla moc nechodim pro neho se obetuju *4* chci si s nim psat *15* *4*
    • Re: o5 richard

      byla jsem na Richardovi K. s kamarádkou ve Stavovským divadle v Praze na hře Richard III. a i když tam nehraje zrovna sympaťáka, je boží. *14*
  • srdeční záležitost

    Richard tak to je má srdeční záležitost je stejně starý jako já a přeji mu ze srdíčka vše krásné a soustu spoustu inspirace na krásný texty *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Na mě působí jako krajně nesympatický frajírek.A takto bídně jsem zpíval v páté třídě.
  • oznámení

    Byla jsem na koncertě v pražské Lucerně.Co dodat?Snad ani nemůžu nic.Bylo to skvělé....
  • Ráda bych Krajčovi vzkázala, že se občas chová pěkně arogantně a namyšleně. Uznávám jeho umělecké schopnosti, ale nesnáším jeho veřejné vystupování. Neustále se kochá tím jak je dobrý, jak jenom on pozná co je kvalitní, uráží ty, o kterých si mysli, že nedělají kvalitní hudbu. taky nemám ráda Britney, ale neodvážila bych se, navážet se do ní tak, jak to dělá on. Nemá na to právo neměl by překračovat jisté hranice slušnosti! Vzkaz pro něj: Moudrost světa si nesežral tak mírni své výpady proti lidem, které neznáš!
  • JJJJÁÁÁ HHHOOO MMMIIILLLUUUJJJUUUU JJJEEE SSSQQQEEELLLEEEJJJ!!!!!!!!!!!!! !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!!!!!!
  • vyska

    vyska je 163cm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit