Přejít na výpis diskuzí

Ralph Fiennes

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kuku

    ja muze takovy krasny herec hrat takoviho hnusnyho Voldemorda *8* *1* *15*
  • Měl dostat Oscara!!!

    Za roli hraběte Almassyho v Anglickém pacientovi měl dostat Oscara!!Sice to říkám pod vlivem skutečnosti, že tohle je můj nejoblíbenější film, ale věřím, že by se se mnou shodla spousta dalších lidí...
  • jedině on

    Do tedka se mi libil jeden kluk,vzhledla jsem Schindleruv seznam a uz to bylo...Je to nejkrasnejsi muz planety,teda aspon pro me.Byl tam v tom filmu tak sexy,kdyz byl tak zlej,az to bylo hezke.Bylo mu tam nejak 30 ted mu je kolem 45,ale do ted je fakt jak mladik mooc krasnej chlap.Ve skole se nemuzu soustredit myslim porad na nej a chtela bych se jet podivat do Anglie nebo do Ameriky.Potkat ho tam,to by byl muj nejvetsi sen...Skoda jen ze bydlime v tom blbym cesku,tam v cizine jsou jini herci,nez tady,pro me vsichni nuli...Sorry...Proste jen muj Amonek ty ulizane vlasy a ta krasne drzena cigareta...Ja byt tou Helenou tak na nej skocim:-).Teda jestli byl i ve skutecnoti i tak hezkej....Nebo aspon podobnej...,tak by me osobne ho bylo lito obesit.Je nejlepsi,nejkrasnejsi herec... *14* *14* *14*
  • Re: Re: Amon

    to je pravda, a je opravdu vidět, že zahraje všechno.. *3*
  • jo prostě Ralph

    ahojky, Ralpha jsem nejdříve viděla v Krásný pokojský.. a říkala jsem si, jo, to je dobrý ale... a pak jsem se koukla na Schindlerův seznam a pak to šlo.. ale nejlepší role, kterou měl je určitě Anglický pacient. můžu na to koukat denně.. je to úžasnej film a Ralph to zahrál moc krásně.. a fakt je to božský.. a moc.. *3*
  • Re: ,,ralfík

    Pravdu díš...
  • Uau

    Ralph je úžasný herec,opravdu zahraje všechno.Mě se nejvíc líbil ve filmu Anglický pacient a předvedl jedinečně psychopata ve snímku Červený drak,musel kvůli té roli hodně cvičit a to mu moc moc sluší.Těším se na nějaký pořádný trhák kde předvede tu nejlepší hlavní roli.Je naprosto k sežrání. *14*
  • Re: Amon

    souhlasím, i když hrál fakt hovado, zahrál to excelentně *4*
    jako herec je prostě fantastickej... jinak je to teda pěknej proutník *13*
  • Re: Amon

    Nápodobně...=)
  • Re: Amon

    JAKO AMON BYL NEPŘEKONATELNEJ. NA TO JAKOU TAM HRÁL LIDSKOU ZRŮDU JSEM HO MUSELA CHVÍLEMA I LITOVAT. A VYPADAL TAM FAKT SKVĚLE.
  • Amon

    Jj,Ralph je fakt k sežrání...není to ten typický ulízaný hezoun kteří teďka frčí. Nemůžu si pomoct, ale pro mě byl nejpřitažlivější jako Amon Goeth.
    Čím to je, že i když je za největšího úchyláka, má něco do sebe... *1*
  • oznámení

    Lidi, tenhle sexy chlápek vůbec ženatej není a momentálně je bez partnerky. Byli jsme letos v dubnu v Anglii a tam toho byly plny noviny.
  • ,,ralfík"=)

    Ralph Fiennes je nej. herec vážně...Je nádhernej,má krásnou postavu,hlas a oči....Ohromný charisma a hodně velkej hereckej talent.Mějte se, čau=)
  • Ralf

    Ralf je super herec a hlavně moóóóc sexy!
    klidně bych ho chtěla i jako Lorda V.
    Kdyby jsta někdo měl jeho adrasu,nebo e-mail,tak mi písněte papapapapapapp *5*
  • Jakto?

    Jakto že v životopise má napsáno, že je ženatý s alex kingston, když už jsou víc než 10 let rozvedený?
  • Jakto?

    Jakto, že v žovotopisu má pořád napsáno, že je ženatý s Alex kingston, když se dávno rozvedli a pak žil s Francescou Annis, se kterou se letos v únoru rozešel?!
  • Tak to je teda dobrý. Tady je napsáno že je ženatej s Alex kingston, ale s tou se už dávno rozvedl a pak žil s Francescou Annis, se kterou se oženil letos v únoru!!! *13*
  • já ho miluju..zbožňuju. dovede zahrát cokoliv a všechno výborně... nejvíc ho žeru v Schindlerovi a Krásné pokojské... ale i v těch nových flmech White countess a Nepohodlný je boží *3* *3*
  • jo v schindlerově seznamu byl nej nej nej tam sem se do nej zamilovala
  • nejvíc se mi teda líbil v schindlerově seznamu...ale ten voldemort taky nebyl špatný...a červený drak ani nemluvím...nevím co dodoat snad jen :SKVĚLÝ.....................!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit