Přejít na výpis diskuzí

Radoslav Brzobohatý

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Kvalitný herec to bol 

  • ŠKODA, že si bůh vždy povolá ty nepravý. Mohlo byt i vice filmu kdyby nebylo Bohdalky pomstychtivé herečky která neunesla kopačky. Chudinka postarala se pěkně o jeho herecky konec
  • Dnes má svátek skvělí herec RADOSLAV BRZOBOHATÝ. *4* *4* *4* *4* .
  • Skvělý český herec. Podle mě nejlepší v seriálu F.L. Věk. Jak on tam dokázal chytit za srdce!! Nikdy z něj v tomhle seriálu nedokážu spustit oči, celou mě to polapí. Podal zde brilantní výkon, měkká dikce, snad je to jeho životní role. Kdyby nic jiného nenatočil, tak kvůli tomuto seriálu se mu vyplatilo narodit.
  • Dnes 4.2. dávají SNĚŽENKY A MACHŘI.Je to skvělí film.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Radoslav Brzobohatý byl a bude nejjjjjjjjjjlepsí herec
    a hrál i ve sněženkách mahřích to je můj nejoblíbenější film. *4* , *4*
  • je smutné že umřel když byl stejně maldý jako ondra B. tak si myslím že byl stejný byl to nejlepší herec :)
  • Radoslav Brzobohatej se nedozil 80.let, pre zemrel den predtim. Tak to teda fakt nechcu takhle dopadnout. Vlastne ani nikoho neznam, kdo by chtel.radoslav za to nemuze, ale je to blby. Hoxne blby
  • Souhlas, skutecnych hercu/herecek je tady poskrovnu. Spomenu Bolka Polivku, J. Bohdalovou, J. Jiraskovou. Hrusinsky mrtvy *9* Mensik mrtvy *9* Zazvorkova a Ruzickova taky *9* . jede do do sra*ek.
    PS cvargu z Ordinacii a pod. "nadher" nepocitam *1*
  • je nám moc líto odchodu tohoto velkého herce, patřil mezi největší herecké legendy a těch už není mnoho.
  • Člověče,čím se to tu proboha zabýváš?? Řešíme zde odchod Pana herce do hereckého nebe a ne snad takovou prkotinu,jestli byl či nebyl Valach...IQ některých lidí zde mne utvrzuje v přesvědčení že jsme národ přinejmenším blbců..... *7*
  • Je nejlepší herec Škoda že umřel *9* *16* *14* *13*
  • Bol to vynikajúci herec a určite aj človek.
    Ďakujem pan Brzobohatý za všetky filmy, kde ste ukázali Vaše herecké majstrovstvo!

    Práve dávali na Stv film Noční jazdci, kde stvárnil hlavnú rolu spolu s M.Dočolomanským. Žiaľ, už ani jeden niesú medzi nami. *13*
  • Vždy bolí, když odejde vzácný člověk, budeme na vás,na velkého herce, pane Brzobohatý, s láskou vzpomínat!
  • Budu volat: Mám Tě rád
    http://www.youtube.com/watch?v=d-ciK0wmsrw
  • Dobří herci nám odcházejí čím dál více. Zpráva,že odešel P. Brzobohatý mě velice zasáhla. Ještě teď si pamatuji,jak jsem říkala,že nebýt pana Brzobohatého Sněženky a Machři by nebyl tak dobrý film.
    Upřímnou soustrast manželce, synovi, prostě celé rodině p. Brzobohatého..
    Tento herec bude opravdu chybět! *13*
  • Milovali jsme Tě ...
    Byl jsi pro nás PAN HEREC
    NIKDY NEZAPOMENEME ... DĚKUJEME TI!! *13*
  • je mi to velmi luto co sa stalo,odisla velka filmova hviezda... smuti cele Cesko ale aj Slovensko..odisiel pan herec! odpocivajte v pokoji maestro...
  • Upřímnou soustrast celé rodině pana Brzobohatého..........
    *13* odešel PAN HEREC a DOBRÝ ČLOVĚK ..........
  • Odešel jeden z nejlepších českých herců *9* projevuji tu nejhubší soustrast *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit