Přejít na výpis diskuzí

Radoslav Banga

OSOBNOST 14.4.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Banga

    Ahojky...Všichni si myslíte že cigáni jsou nicale sami vydíte že nějaký to dotýhly dál než vy....Jako sama nejsem cigánka ale ...Viděla jsem ho a můžu říct že zase tak černej neni i Kája(moje kámoška)je černější xD a to neni cigánka...Tak papa *3*
  • ICQ

    Ahojky lidičky moooc vám prosim pošlete mu plis na mejla ICQ na gipsyho moooc plis můj e-mail je lenicka13k@seznam.cz Díííííky moooc čekám na vás papapa *14* *9* *9* *9* *9*
    • Ty jo on icq nemá ale leda mám jeho face :D
    • Re: ICQ

      a cislo nechces ? *1*
  • vzdělání

    bohužel jsem se nikde nedočetl, jaké má R. Banga nejvyšší dosažené vzdělání, velice by mě tato informace zajímala. (MFF či 1.LF) ?
    Samozřejmě blahopřeji k výbornému umístění a reprezentaci naši země v Eurosongu.
  • icq

    lidicky ja tam na tech strankach nikde nemuzu najit to icq dali byste mi ho plsky moc moc moc rosim zaslete mi ho prosim nekdo na muj email:gipsici.cz@seznam.cz
  • baduska10

    vsechno nejjj!!!!!

    radku mam te moc,moc,moc,moc rada!!!!!!!!!!!!!jsi desne dobreejjj zpevakkk *14* *14* *14* *14* mas desne husty pisnicky!!!a jsem jedine rada ze pujdete zrovna vy reprezentovat ceskou do ciziny je to super a ze o gipsy.cz nekdo pise hnusny veci tak toho si vubec nevsimej sou to proste de****ve tak si s toho hlavu nedelej *3* a ten tvuj rozhovor na cenach andel jak tam prislo tech 5 demonstrantu a jak si rikal ze vas vlastne podporili tak to me celkem rozesmalo........ *4* takze vsechno nejlepsi a at ti tva kariera vyjde!!!!!!! *14* *14* *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *5* *5*
  • =)

    Jsem JEHO bílou paní s modrýma očima *5*
    • Re: =)

      a já jsem jeho bílou paní s černýma očima ... že by nás měl víc??
  • :)

    hej nevite nekdo kolik mu je ?
    • Re: :)

      Ahojky,vím to přesně a od něj a je mu 26,nevím proč tu někdo píše 33 let,když to zjevně nemá od něho a ani na tolik nevypadá,neva.Ten kdo chce jeho icq,tak Vám všem povím,on je tam stejně jen chvíli a v dobu kdy má minimum času,já o tom vím ze zkušeností...A na mobilu to Vám většinou namluvená hlasovka řekne tím jeho krásným hlasem...
      • Re: Re: :)

        Ahoj, všechno je pravda..o tom icq..taky jsi s ním píšu, když tam někdy je..a už docela dlouho..;) kokněte na stránky www.radoslavbanga.blog.cz
    • Re: :)

      je mu 26.narodil se 1982. maj to tu špatně
      • Re: Re: :)

        No je mu dvacet šest,zjistíš to když se podíváš na úvodní stranu *3* .
    • Re: :)

      čest radek je fakt borec ma našlapané písničky!!pozdravuje tě radku verča pozdrav ty tvoje kamoše Surmajovy!!taky se tak jmenuji ty čoude čoudackej!! *5* tě buh katka verča z fulneku *5*
    • Re: :)

      ahoj bartonko,
      je mu úřesně 33. *9* *9* *8*
  • Jen dál

    Kdyby se živili všichni cikáni takhle poctivě,tak je mám i rád. *3*
  • MILASHEEEK!

    Je uplně nej klasnějši,chytřejši,zlatějši. ..prostě jě upe šupaaa!A ja s nim mam fotkuuu!!! *14* hej on je upe zlatinkoo! *14*
  • JE BOŽÍ

    je uplne bozi krasnej nadhernej nuninek a je hrozne moc chytrej a tak krásnej az je mi z toho tak moc smutno ze ho poradne neznam.... a este je na nem moc krasny jak je malickej a jak je krasny kdyz vas objima *14* *14* *9* boze ja z neho nemuzu.. je tak moc UUUŽASNEJ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit