Přejít na výpis diskuzí

Quentin Tarantino

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ..........

    i ten byl moc přehnanej!!
  • Re: ..........

    ..no tak to mluví o tom, že tvůj smysl pro humor je absolutně nulový......a úplně postrádáš fantazii! Tečka
  • ..........

    me se ty jeho filmi vubec teda nelibi jedinej snad kill bill jinak žadnej.. *5*
  • _cathy_

    Q.T.

    Milujme magory, protože jsou schopni udělat to, co by normálního člověka ani ve snu nenapadlo.
    Ano, Quentin Tarantino je magor. To mi nikdo nevyvrátí. A to je taky důvod, proč jeho filmy všichni tak milují....
  • pavel12355

    Re: Quentin Tarantino

    ty si se zblaznil dyt je to blazen i na ty
    fotce
  • pavel12355

    Re: Kill Bill

    mas naprostou pravdu!!!!! *5* *5*
  • pavel12355

    nic

    ve filmografii ma mit i film hrdina tam delal rezisera *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Je divnej

    Tarantino to nemá v hlavě v pořádku.To je jasné,ale proto jsou jeho filmy zajímavé.Nemám paradoxně rád násilí.Proto mám jeho filmy rád.Krev v jeho filmech je jasně prasečí.Nesnaží se nikoho přesvědčit,že to myslí vážně.Všechno je to silně přehnané vyhrocené do kkrajnosti,takže vyzní jako parodie.Horší jsou filmy,kde ty ptákoviny myslí režiséři naprosto vážně.
  • Re: Je divnej

    Jo, taky si říkám. June Carter Cash- manželka country zpěváka Johnnyho Cashe na jednom svém CD zpívala písničku o své vnučce, že se chtěla stát herečkou, a žeji oslovil Tarantino a ona se na něj šla zeptat a June jí řekla, že dělá bláznivý filmy plný krve a ať se radši od toho drží dál. *3* *3*
    Sečteno a podtrženo, souhlas , je to cvok. *5* *8*
  • michal118

    Re: Je divnej

    mislím jsi že jedinej divnej jsi ty *16* *16* *16*
  • Je divnej

    Podle některých jeho filmů se mi zdá že to v hlavě nemá uplně v pořádku... *1*
  • adushkas

    Re: titulky a dabing

    http://www.opensubtitles.org/cs/sub titles/3292657/pulp-fiction-cs tady si ty titulky můžeš stáhnout...ale prosim tě hlavně na to nekoukej s českým dabingem...to je něco strašnýho...takhle to podělat *16*
  • simply

    Kill Bill

    Kill Bill je ten upa nejlepší film jaký znám *14* *3*
  • Quentin Tarantino

    Quentin Tarantino je skvělý režisér, skvělý scénárista, dobrý herec, geniální člověk a přitažlivej chlap *14*
  • milagros.ml

    Filmografie

    Ahoj, chtěla jsem do filmografie přidat taková díla *1* jako např. KRVAVÁ ROMANCE 1996, MALÝ NICKY SATAN JUNIOR 2000, PRAVDIVÁ ROMANCE 1993, RESERVOIR DOGS (Gaumeři)1991... ale bohužel mi to nejde, na rozcestníku mi to totiž filmoografii vůbec nezobrazuje jen diskografii *7* *7*
  • Kill Bill

    KIll BIll 4ever!!!!!!!!!!!!!!! *3*
  • Re: titulky a dabing

    Quentinove filmy pozeram IBA po anglicky/ovladam tento jazyk aktivne/a s ang titulkami.
  • titulky a dabing

    Ahoj, hledám někoho, kdo by mi mohl poradit co se týče titulků a dabingu Pulp fiction. Nevíte prosím někdo, kdo a kdy tento film otitulkoval a kdo je autorem českého dabingu?
  • QT

    Pulp Fiction, Kill Bill -- co dodat? Najlepsi reziser, ktoreho poznam/a poznam toho hodne.../. Kult, jednoznacne kultovy chlapik
  • Re:

    Nechci tě zklamat ale s Hostele měl společnýho akorát to, že ho produkoval toť vše, ale je pravda že je to hroznej film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit