Přejít na výpis diskuzí

Pierre Richard

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrdina

    *14* Je to můj hrdina,je velmi milý,dobrácký,pracovitý a upřímný.V každém jeho filmu se dokáži s ním ztotožnit.Kéž by takových lidí bylo víc.Přeji mu ,aby dožil minimálně 90 let.
  • Pan herec

    Vynikající herec,skromný člověk.Proč není v jeho filmografii zařazen film Kopyto?
  • Mam ho rada.Jeho komedie me dokazou vzdy dostat do dobre nalady i kdyby mi pred tim bylo na nic.JE vzdy krasne roztrzity,nesmely zmatkar.
  • Já jsem měl tu čest být v restauraci Rozmar dne 8.11 2011 v Praze dvě hodiny před, kde měl Pierre Richard autogramiádu a prezentaci jeho vín, která tady vystavoval a podepisoval. Byl to pro mě zážitek. Pan Pierre Richard mě dal podpis, kde napsal Kamilovi Pierre Richard. Sice jsem si ho dvakrát vyfotografoval, ale ta dotyčná Češka co ho doprovázela tak zakazovala fotografování posléze a natož se s ním vyfotografovat. To mě dost mrzelo. A to jsem byl v předu mezi novináři, kteří se tlačili kolem mě, a člověk by si myslel, že mě ty novináři chtějí okrást. Jinak jsem, ale moc spokojený, že jsem se s Pierrem Richardem setkal. S panem Olivou jsem už vyfotografovaný co dalboval jeho filmy v českém znění. Zdraví souznitel v dnu narození Haničky-písničky Zagorové. *14* *14* *14*
  • Já bych byla tak ráda, kdyby pan Pierre Richard přijel do Blanska. To je nejlepší francouzský herec kterého znám.Kéž by byl ještě dlouho na světě. Byla by ho velká škoda.
  • setkání

    Moc se mi líbí humor Pierra Richarda,postavy co ztvárnil ve filmech..je to podle mě jeden z největších herců.A Pierra Richarda jsem potkal předevčírem 26.5.2009 v jedné uličce v Paříži na Montmarteru.Je to pořád on a na to že mu už mu je 76let,vypadá hrozně vitálně a pořád má tu jiskru v oku.Setkání s ním,byť to byla jen chvíle,je pro mě zážitek na celý život
  • Dnes jsem napsal Pierru Richardovi dopis,tak mi držte palce,at mi odepíše...
    • odepsal?
  • Velmi dobrý komik a herec, kdy se musím nad jeho komediemi velmi řehtat. *1*
  • Nej komik

    Má skvělý osobitý humor, takový laskavý, kam se na něj ti dnešní "komikové" hrabou:-)
  • Schází mě jeho milý humor.S Funesem jsou nejlepší Fr. komici.Na komedie USA se nedá koukat!
    • Re:

      S tím naprosto souhlasím.Vůbec současné
      filmové komedie jsou slabé a postavené
      převážně na dost vulgárním humoru.
      Nejenže nejsou herci typu jako Richard,
      Funes, či Sellers nebo Lemmon ale chybí
      i kvalitní scénaře a namnoze i režiséři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit