Přejít na výpis diskuzí

Pierre Bouvier

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej

    Všechno nejlepší Pierrouškovi!! :)) ♥♥
    Nejlepší zpěvák na světě 4ever. *14*
    • pappy

      Re: Všechno nej

      Všechno nej, nej, nej pierrovi *15* !!!!!!!!!!!!!! Nejlepšímu zpěvákovi na světě *14* . Jeho fanynka *3*
  • emo-anne

    Narozkyy

    Všechno nej nej nejlepšííí :) Kluky miluju a Pierra jak by smet :-***
  • Happy Birthday

    Vše nejlepší Pierre!!!!!!
  • weronika-desrosiers

    happy b-day

    Happy Birthday to you Pierre!! ♥♥♥ *14*
  • martinkooooooo

    co

    kto je to?
    • emo-anne

      Re: co

      je to frontman skupiny simple plan ;)
  • xDxD

    súhlas ja ho tiež zboznujem!!!aj simple plan!!!xDxDxD
  • on je strasne sexy! zboznujem ho! aj celu skupinu simple plan :)
    • nelmo002

      Re: ♥

      přesněě *14* *14* *14* *14* *3*
  • Juuuuu

    Mno..Pierre je takovej sympaťák, vod pohledu docela pěknej(až na dobu kdy, ehm, trochu přibral a oholil si hlavu). Umí náádherně zpívat a má děsný štěstí že je v takový super skupině. Jedno mi ale wadí, a to že je s Lachelle, moh si vybrat někoho mnohem, mnohem lepšího než ufňukanou bloncku. Je to jenom obyčejná bárbína, podle mě s ní zůstal jenom proto aby mu nesebrala Delilah(je to zkrátka jeho zlatíčko). Mno newím, ale podle mě je gay. Už táák dlouho to, ehm, táhne s Davidem. Jenom jejich momentky z koncertů, ty co spoulu toho už udělali *1* . Myslím si že by spolu byly mnohem štastnější než s Lach. Když byl v Kalifornii ani u ní nebydlel, bydlel v hotelu. Je to sympaťák, hezkeej ale kdevy nebyl s Lach měl by víc plus.
    • Urcite neni gay a je jeho vec skym je sak uz maju aj dcerku
    • a Pierre není gay a jsi trapna
    • žárliš na Lachelle co!?!
    • Moje řeč :) s Davídkem je mnohem šťastnější než s tou namyšlenou (s prominutím) p*čou..! :)) *14*
  • avril-nely

    supr boy

    nejjkykkykkyykyykkyk chlap na celý planetěěěěě lowujjuuuuu
  • bouvfan

    I love you

    Bouv je upaaaa sexy!!!!Strašně moc ho miluju...a lituju toho že sem nebyla minulej rok na koncííku...muselo to bejt úúúžasnýýý!!!viděla sem nějaký fotky a strašně moooocinky mu to slušelo. Akorát mě strašně štve že už má snoubenku *9* *9* to se jako nedá...kdyby se mi oženil *8* *8* !!!No nevim nevim....
    jinak mám strašně ráda celý simplíky...hrajou úplně krááásňoučký songy a hlavně bouv tak nádherně zpívá, že se to fakt nedá *1* *1*
    A je taky dost vtipnej...když sem viděla jeho vlogy tak sem z toho vopravdu dost dlouho nemohla..měla sem strašnej výtlem


    *14* *14*
    opravdu ho móóóóóóóóóóóć miluju *14*
    • barushb.d.

      Re: I love you

      JJ... Je úpe k sežrání!!! *14* Nej zpěvák kterýho znám! *3* Je to prostě moc milej a fajne a taky moc hezkej *14* kluk! Moc moc moc ho mám ráda!!! A SP pochopitelně tky! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *15*
      • nikolletka

        Re: Re: I love you

        naprostej souhlas xD xD je to upe mots welká šukna xD xD a cute zpíva ^_^pstě mots ho žeru__a doufám že zase přijedou___ *1* *1*
        • hlavně ho nesežer *1* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit