Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra Němcová je podle mě nejkrásnější modelkou.Mimochodem, působí i velice mile, což se o některých nedá vůbec říct. Skutečně jsem neviděl hezčí ženskou,kromě mojí přítelkyně samozřejmě *4*
  • gabi123

    prosim o hlas

    http://www.inparty.cz/fotocasting/l ipnik/ prosiim o hlas pro cislo 24...v te adrese ma byt lipnik dohromady, nwm cim to je,ale vzdy je tu mezera mezi l a i..ma to byt dohromady..dekuji za hlasy
    hlasujte prosim kazdy den do 9.2. moc dekuju
  • přání

    Milá Petro
    Všechno nejlepší k narozeninám hodně
    štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • petra

    to bich teda neřekla že nenosí podprdu *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Modelky prostě podprsenky nenosí,tak se už s tím zžijte proboha *3* Vždyt je to úplně normální, není se zač stydět.
    • Re: petra

      pise bych kozicko *13*
  • beast

    et

    je pekna atd jedinou vec tak trochu nechapu a to tu ze kdyz mluvi cesky tak s anglickym prizvukem a kdyz anglicky tak s ceskym prizvukem *7* jestly to hraje nevim
    • amush

      Re: et

      Já porád nechapuco s tím máte,to su takove blbosti, ze to hraje apod.muzete mi nekdo teda rict, jaky by k tomu mela duvod?to je strasny nesmysl!!! *7* *13*
      Vzdyt ona anglicky mluvi celý den od rána do vecera!!!
  • amush

    petulka:*

    Kdo neobdivuje tuto uzasnou ženu,nemá v sobe nic dobrého,nechci vám treba nicit vas nazor, ale to co udelala a dela pro ty deti,které zazili to stejne co ona, je neuveritelne,lidi co pisou nejvetsi nesmysli,petre zavidi a neunesou pravdu a ta je takova, ze by ji mel kazdy obdivovat a drzet palce,protoze jedine ona si to zaslouzí!Mám ji moc ráda,je nadherna srdcem i vzhledem,jedna z nejkrasnejsích modelek na svete...nikdy ji neprestanu obdivovat, to proste nelze:*
  • klara24p

    úžasný člověk

    velmi ji obdivuji, je vážně skvělá, krásná inteligentní, inspirující!!!
    • Re: úžasný člověk

      TO JE BLBOST,ČEMU ŘÍKÁŠ INTELIGENTNÍ TO CO JSEM ČETL PRÝ NEUMÍ ANGLICKY PO 11 LETECH V USA TO JE NA POVÁŽENOU!A TA ČEŠTINA TO JE HROZNÝ TU PRÝ NEUMÍ VŮBEC,ONO JE TŘEBA SE DÍVAT I NA TO CO MÁ ČLOVĚK V HLAVĚ NE JAK VYPADÁ TAKOVÝ LIDÉ JSOU MNOHEM LEPŠÍ. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Petra nej. člověk

    Petra je topmodelka, tak asi nebude chodit do putiky mezi český burany, a je logický když jde na neakou vip party ze tam nepotka chudaka! *1*
  • Jo jo

    Tak Petra píchá prince:-) To je asi náhoda, že zrovna v Saint Tropez kde se slejzá tahle zazobaná verbež, která nevidělala ani dolar z toho co utrácí.
    Asi na něj narazila omylem určitě nevěděla kdo to je *7* Jejeje!! To neni o závisti, ale je vidět jakou máj takovéhle slečny povahu... Tak ahoj *3*
  • Stránka

    Ahojte, mám blog o Petre, ak chcete môžete ho navštíviť *14* www.entenderse.blog.cz *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit