Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • best

    prostě je best *4*
  • dotaz

    Dobrý den,Petro mám dotaz bylo by možné se spojit s vaší agenturou - chtěla bych si vás pozvat na naší firemní akci(vánoční večírek) dne 15.12.2007 - nejde o malou akci cca 100 lidí v okolí Mladé Boleslavi - děkuji za odpověď
  • Live nahrávky

    Můj požadavek bude asi oblast scifi ale přesto to zkusím, sháním live nahrávky kapel Prorock,Bumerang a Expres kde zpívala Petra.Nejlépe nahrávky z mixpultu nebo i tkz bootleg-to je nahrávka přes mikrofon nahrávaná divákem z hlediště.Mám bohatou sbírku můžu nabídnout cokoliv.Nejraději bych byl kdyby nato reagoval Michal Zelenka,ten tam určitě něco má.Sběratel.
  • Luky1987

    Inak ju nemusím 

  • Já My

    Ahoj, rozbila se mi jediná kazeta Petry Janů JáMy. Sháním novou, lze i CD či DVD. Dá se někde sehnat? Děkuji za jakékoliv info. D.
  • Dobrý den paní Janů!

    Paní Janů,
    jsem Vaše celoživotní obdivovatelka a vděčná posluchačka. S Vašemi písničkami jsem vyspívala, dospívala, snad už také vyspěla?(r.1960), ale určitě dožiji. Skoro trvale žiji v zahraničí, a proto si pořizuji výhradně jen českou POP-hudbu, hlavně do auta. Strašně ráda dávám těm nafoukaným Rakušanům s hrdostí poslechnout naší hudební scénu! Tedy také v létě otevřeným okénkem v pruzích při stání na červené. Mohu Vás ubezpečit, že Váš hlasový rozsah vyřadil již nejednoho zaposlouchaného rakouského řidiče!!! Já mám na Vás jednu velikou prosbu. Nemohu již roky sehnat CDčko s jednou z nejoblíbenějších písniček od Vás. Tou je "Černá dáma". Byla by jste tak laskavá, a mohla mi poradit, kde bych si mohla tuto písničku na CD koupit? Předem moc děkuji za pomoc!!!!! Přeji Vám krásné vánoce, do nového roku vše nejlepší, úspěch v práci, a hlavně zdravíčko!!!!!
    S pozdravem Vaše vděčná posluchačka a obdivovatelka.
  • EXPLODUJ

    Tedy,po cca 26 letech a zhlednuti koncertu v Ostrave - KINE Vitek z alba EXPLODUJ,jsem si z bazaru AUKRO "prinesl" tento vinyl a poradne jsem vyprasil kozich (mysleno membrany) reproduktorovym soustavam *4*.
    Pekne jsem si rochnil,nebot to slape jako byk,exceletni hlas ,dobre texty i jinotaje v nich,hudba OK (sousede byli bohuzel. *9* -no jednou za cas...Pokladam dotaz,zda skladby z tohoto alba budu moci slyset jeste nekdy zive (starici ozivaji a mladi omdlevaji) *14* Diky,cus,bus,autobus...fanousek
  • Petra

    Mě je 17 let a také se mi její hudba hrozně líbí...kdyžtak na lide.cz ve forech jsem založila její stránku tak kdo bude chtít můžete tam přijít...mylsím, že si to Petra zaslouží aby se o ní mluvilo...hlas má fakt super...hlavně neječí ve výškách jako většina zpěvaček...
    • Re: Petra

      Ahoj
      Taky se mi líbí jak zpívá a chceme jí pozvat na koncert do Svobody nad Úpou, ale hledám a nemůžu najít kontakt.
      Nevíš kde ho seženu? Díky s pozdravem Jiří Pavuk
      • Re: Re: Petra

        Ahoj, radila bych kontaktovat agenturu Popkoncept, která Petru zastupuje..Pokud se Ti podaří koncert uspořádat, ráda zavítám.Její vystoupení a koncerty jsou úžasný.
      • Re: Re: Petra

        to máte blbé *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit