Přejít na výpis diskuzí

Petr Tluchoř

OSOBNOST 22.10.2010 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty přeci nejsi žádný finančník

    Ty jsi jen podnikatel, co mu nešli na odbyt cédéčka, nemám pravdu??
    • Tlučhuba

      Tlucoř Ty jsi tak blbé,jak daleko žmórkaš!
  • Je mi zle

    Obdivuji p. Moravce, že si dokáže, že v sobě najde tu sílu sednout s s takovým prasetem k jednomu stolu a ještě s ním diškurzovat o tom, že ani krást pořádně neumíte.
  • Vážený pane Tluchoři

    nemám rád ODS ani nijak zvlášť Vás jako politika, ale v podstatě máte pravdu, trváte -li v tomto případě na svém. Jen ta forma maličko ujíždí. A ostatním chci sdělit, že ty příspěvky zde jsou tak trochu odpuzující a svědčící o nevalném charakteru pisatelů. Nadávat lidem anonymně mailem je ubohé. Je to evidentně horší než tvořit komplot s člověkem ducha mdlého, kterého jste možná jen špatně odhadli.
    Pochybuji, že byste komukoliv z politiků, jimž zde tak lajete, něco podobného sdělovali tváří v tvář.
    Přeji Vám všem hezký den.
    • Oni chodí s ochrankou a hned fackujou. :)) Pak je to jednostraná diskuze.
    • Rád Kalouskům,Nečasům,Tluchořům řeknu do očí že jsou parchanti a zloději. Je osud dříve narozených lidí nezajímáa že žijí na hranici bídy je jim úplně jedno. Nyní dělají vše pro to aby se udrželi u koryta i za cenu zrazení svích jdeálů. *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Vážený pane Tluchoři

      Já zase Vážený pane mohu pochybovat o Vás. Dle mého soudu to, že zde lidé nadávají je málo. Správnou cestu nám ukázali Tunisané, Egypťané ap.
  • charakter

    Tluchoř smrdí jako schoř ! Kejklíř a darmožrout,který nic nedokázal-krom politických bejkáren ! Zdá se,že takový ODS potřebuje ! *8*
  • Petr Tluchoř

    žádné odstupné politikům například
    Topolánek a Paroubek, to by tak hrálo.
  • Tluchoř

    Vážený pane Tluchoř. Pořád jsem přemýšlel, proč se mi při pohledu na Vás vybavuje masokombinát. Asi je to tím, že jste pěkná svině. P.R.
  • Tluchoř je nula

    Nechápu,proč pan Tluchoř je zděšen z uveřejněné vize pana Bárty,je to jen vize a nic seneuskutečnilo,na druhé straně ODS tuto vizi již dávno realizovala at na obecní,městské,i celostátní úrovni jsou klany politiků spojených s podnikateli a kradou jak straky.Panu Tluchořovi vůbec nevadí aféry zlodějů Bartáka,Drobila a nyní i Vondry.Pan Tluchoř je nechutná nula.
  • věčy student-pionýr

    Jednu školu jsi nedokončíl a nyní studuješ už nějak moc dlouho.Měl bys to zkusit v Plzni.Máš na to známostí! *15*
    • Re: věčy student-pionýr

      Když už jste tak duchaplná, možná byste si mohla všimnout, že tuto stránku server aktualizoval naposledy v roce 2006...jste ubohá
  • Jste bezcharakterní prase.
  • Pane Tluchoři jsem velice ráda že jste se ztratil z televize a ze sněmovny s tím debilem Šnajdrem bylo už načase.Na ty vaše vyžrané držky se už nedalo dívat. *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit