Přejít na výpis diskuzí

Petr Stach

OSOBNOST 4.3.2014 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš důkaz nebo je to tvůj dojem? Je jeho věc jestli někoho má nebo nemá.
  • Je to gay..
  • Dnes byl v příloze Blesku a prý se ho ženy bojí, že vypadá přísně. Teda já bych chtěla, aby byl na mě přísný.... *14*
  • To těžko, když chodil v minulosti s herečkou Řandovou. Hlavně gay vypadá úplně jinak...
  • Někde sem slyšela že je prý gay...
  • Ženy po něm šílí a vzdychají celým věkovým spektrem a jaké třeba i krásky a on nic...nespravedlnost. Asi ta, která se k němu proboxuje....
  • Je to velký sympaťák:)j Kéž by bylo takových víc.
  • Přesně! Zbaštila jsem mu (vlastně všem "vyšetřovatelům") všechno i s navijákem... :D :) Jen je opravdu škoda, že seriál Případy 1. oddělení končí. :/ (Ještě že bude repríza 1. série :D )
  • O vztazích nebudu psát, ale k jeho herectví. Mám ráda neokoukané tváře v našich filmech a zvláště, když mě osloví! Petře, žádný ostych, v seriálu 1. oddělení jsem Vám všechno věřila a s Ondrou Vetchým a dalšími našimi předními herci jste byli výbornííí! Jste sympaťák!!!
  • Hraje v nejbližší době v nějakém divadle?
  • Já viděla rozhovor Věrný...tam byl úžasný, i když se popisuje jako nenápadný a zahloubaný, musí být neuvěřitelně zajímavý a krásný člověk. Přála bych mu taky nějakou slečnu a mladší klidně. Myslím, že 30 letitá by bylo optimální, aby mu dodávala energii a nemusí být všechny povrchní a třeba by ho právě milovala proto jaký je, ale otázka je jestli dokáže nějak k těm ženám vyjít vstříc - měli by ženy častěji chodit na jeho premiéry. Taky bych ho chtěla potkat!!
  • To asi ano. Tak 30 letá by bylo optimální. Nějaká hezká, elegantní a milá, inteligentní co by ho měla ráda jako takového. Tomu by to vlilo krev do žil kurňa....hlavně normální, ne nějaká pipinka. To by mu ty jeho krásné oči zazářily. Musí být oslňující muž
  • Tou mladou kráskou myslíte i 20 let to už je moc mladé ne? :D
  • Jo hlavně nějakou inteligentní. :)
  • V Praze to je jednoduché v divadle. Nečetla si, že ho někdo potkal na premiéře filmu Laputa a je prý moc milý, příjemný a skromný. Tak už nějaká mladá kráska - myslím, že k němu by se hodila a myslím, že by úplně rozkvetl. Myslím, že na seznámení bude oříšek.
  • Ale jak se k němu dostat :/
  • :) Tomu věřím, že to musela být divočina.
  • http://www.vernyzustanu.cz/rozhovory/petr-stach
    *7* *14*
  • Teda dnes se mi zdálo o Andělovi z Případu. Bylo to celé nějak uhozené, ale ve výsledku jsme spolu měli milostnou scénu a to byla jízda. *14* *14*
  • Krásný chlap :) je stále volný nebo už někoho má.. Prý bydlí na Vinohradech ale nevíte kde přesně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit