Přejít na výpis diskuzí

Petr Rychlý

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petře všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Jéžiš, lidi, naučte se pravopis a potom teprve pište !!!
  • Me se libil v tvoji tvari jak zazpival jana nedveda a taky ho mam rada jako herce a komedianta
  • Milý pane Rychlý, celá rodina Vám velice fandíme a máme Vás moc rádi.Díky za Vaši dosavadní uměleckou tvorbu, naše sympatie k Vám obrovsky narostly také s Vaší podporou pana Schwarzenberga v prezidentských volbách.A to, co předvádíte v soutěží Tvoje tvář... je dech beroucí. Jste úžasnej, pro nás absolutní favorit a jednička mezi všemi účinkujícími. Umíte ohromně pobavit, dojmout, rozplakat - to je velké umění. DĚKUJEME.hoškovi
  • Petr Rychlý je vinikající herec,bavič,rodič atd.sleduji každý díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas a žasnu nad jeho výkonem výkonem maskérů a spolupherců,či spolupracovníků,děkujeme Vám za Vaši práci a zábavu,tímto Vás zdravím a mnoho štěstí do další práce JH
  • Super herec *3* Dnes jsem viděla náhodou soutěž na nově Tvoje tvář má známy hlas....Bylo to super *4* Přeji Panu Petrovi Rychlému hodně dalších krásných rolí a pokračování v soutěži,jen tak dál mějte se
  • super herec moc dobře hraje v ordinaci a v tvoje tvář má známí hlas a nejlepší y tvoje tvář má známí hlas je hana holišová petr rychlí ana fialová *14* *14* *14* *1* *1*
  • Souhlas
  • Vyborny herec
  • jo ten taky hraje v ordinaci v ruzovi zahrade *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Vše nejlepší k svátku. KATEŘINA
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))) *14*
  • V prvné řadě jsem Vás chtěl pozdravit a popřát Vám mnoho dalších úspěchů,nejen hereckých,ale i životních. Po přečtení všech odkazů na Vaše jméno jsem dospěl k závěru,že nejhorší na světě je opravdu srážka s blbcem,takže věřím,že jste takové vzkazy hodil za hlavu. Proč ale píšu? Ačkoli jsem chlap,oblíbyl jsem si seriál Ordinace,kde hrajete doktora Mázla,kterému bych přál jen to nejlepší. Jen mě mrzí,že to asi nijak neovlivníte. Myslel jsem si,že Vám to vyjde spíše se sestřičkou Mirkou, mezi námi, hodili by jste se k sobě daleko víc, dokonce i Miki jí má moc rád. Pokud to ale dopadne tak,že Vás ovládne ta mrcha Renata,jsem rozhodnutý tento seriál již nesledovat,protože mě to fakt drtí. Je mi to líto,ale napsat jsem Vám to už musel. Díky za pochopení a přeji Vám mnoho štěstí. *4*
  • ty jsi cikán? *3*
  • Milý Petře vše nejlepší k svátku hodně zdravý,štěstí a at ještě něco natočíš.
  • Peťo drž se,fandíme Ti.Jedna z posledních předvánočních návštěv v Hrušovanech byla super.Miloš Jirků.
    Chci Ti poslat nějaké foto,ale nevím kam,sem to nejde uložit.Dík za zdělení místa.
  • Ano. :D *4*
  • Ahoj Pete ja ci se tebe zeptat neraješ na hodu v Ordinaci v růzové zahradě 2
  • dabovals hlas ve filmu JAKO PSI A KOČKY? a MARMADUKE? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit