Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmmmmm

    nejbohatší prodavač kopírek.ale pravda je někde jinde , že *1*
    • Re: hmmmmmm

      Jsem jeden z 6000 zaměstnanců bývalých Přerovských strojíren který díky panu Kelnerovi a Maděryčovi příšel o práci a Strojírny šly díky těmto pánům do konkurzu. Takže o jejich umu a čestnosti vím své.
  • Dobré srdce

    Bylo by dobré budovat jak dětskou radost, tak i dospělí mají taky na to právo jako děti. V ČR by se daly přestavět mateřské školy, dětské domovy a podobně. překonávat bariéry u postižených. Snad se vám něco pane Kellner něco takového podaří. Mít takové srdce, tak si vás vážím. *3*
  • prace

    ahoj Petre mel bych zajem o nejake zamestnani tady je muj mail victimp@gmail.com jestli to bude mozny ozvi se na mail dekuji predem
  • Nejsme slabí, nemocní.

    ale okradený. Peníze nejsou vše, ale pocit nespravedlnosti je horší. Nicméně policie se snažila...
  • DĚS

    Tak k tomu co jsem si tu přečetl se musím vyjádřit, neboť mě to dost iritovalo. Loudit peníze na cokoliv je hnus. Vzdechy typu jsem slabý, sám, nemocen, chudý, nebo naopak jsem schopný, šikovný ale blbý jsou taky ubohé. Pochlebovat Kellnerovi za to jak to dokázal v naději, že mu taky nadělí, je ubohé. Co jste to za lidi. Fuj!
  • Kuponová privatizace, to ani nezmiňujte

    bohužel už dávno u mě opadlo nadšení, že lze poctivě něco vydělat. Když je někde peněz hodně, jinde musí chybět.Naše rodina má vlastní zkušenosti, připraví vás o majetek a nemůžete dělat vůbec nic. Měli jsme tu smůlu, že jsme byli členy stavebního družstva, a tak se z nás nechtěně stali drobní akcionáři a nakonec jsme mohli přijít o byt, kdyby jsme nezaplatili, to, co už jsme jednou platili! Chyběly peníze v bance! Změny představenstev,mizení dokladů atd. Děje se to pořád. Zemědělské družstvo, kde máme majetek, končí, nemá na to nám vyplatit, co nám náleží. Nová akciová společnost tvrdí, že se jí to netýká a že to má platit stát, jak to asi dopadne? Z majetku někdo ale profitovat bude, že...
  • Šikula

    Nebyly v počátku, mimo jiné, nějaké úvěrové podvody? Cca tak 10? Za cca takových nejméně 250 mil. Kč? To by mohl být dobrý start, ne? Podnikání v Čechách zdar!
  • Co dělám špatně

    komu čest tomu čest,je jedno kolik už vydělal pro mě je to borec a ty trubky co mu závidí,samy s holou řití nemá cenu ani číst *15*
    • tak mu jen prej, ty trubko naivnej
    • Re: Co dělám špatně

      vsadim boty ze sam ses trubka s holou riti
      • Re: Re: Co dělám špatně

        abyste ale nemusel behat boss *5* *5*
  • Petr je fajn

    Petr je nejlepší chlap, kterýho známe. Kámoše by nikdy nenechal v nouzi. To by radši vzal z talíře vlastním dětem, než aby kámoš podrazil.
    B + W
  • Motivace

    Mě by jen zajímalo, kde bere p. Kellner motivaci k další práci - peněz vydělal tolik, že už je nedokážou utratit snad ani jeho pravnoučata! Lítat po světě ve vlastním tryskáči je určitě fajn, ale od určitého "stavu konta" to už musí být nuda. A jestli je 1., 5., nebo 120. nejbohatší člověk na světě to mu asi bude jedno??? Co ho žene dál, když už toho dokázal tolik, kolik toho dokázal?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit