Přejít na výpis diskuzí

Petr Hubáček

OSOBNOST 19.5.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -markiii-

    Re: ..

    jojo taky si myslím!!!
  • Re: hcv

    Bozinku, tak prece jen, z Prahy urcite ne, pekne z Brna z rodneho mesta Peti a na co tady si hrajete...bez komentare.... *15*
  • hcv

    Buzerante at t e nechytnu!!!! jak vidim podle tvych slov jsi z prahy...tak se radsi neukazuj u nas v OV ze spartou ty spino!!! *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pro autorku Pata

    A myslim ze je nas tu vic co by si reklo ze protirecis kdyz reagujeme na to ze by si to tak cerne nevidela ze je spolecensky! At je ale pochybuju ze ho znas osobne kdyz tady placas jedine ze by si byla jeho manzelka!!! Ale to urcite nejsi *1*
  • Re: Re: Re: Re: Pro autorku Pata

    Ty si slecinko precti co si tady psala a pak zjistis co je to protirecit! Proc pises jak je spolecensky a pak najednou bla bla bla a ze je zenaty a tak....se prober frajerko *13*
  • Re: Re: Re: Pro autorku Pata

    Zkus si dat do vyhledavace slovo PROTIRECIT, poradne zjisti jeho vyznam a pak ho zacni pouzivat...
  • Re: Re: Pro autorku M

    Tak proc si procirecis?????? *16*
  • Re: Pro autorku Pata

    Náhodou z Ostravy nejsem a na Stodolní jsem nikdy nebyla... ne každý má zapotřebí lovit hokejisty a kór když jsou ženatí a mají děti... *13*
  • Pro autorku M

    Nejsi ty nahodou z ostravy?? *7* *9* ostuuuuda *15* asi vyhledavas na stodolni hokejisty,coooo? *5* *3* kdyz to tak vis, no jo no ostravska mentalita se nezapre *15* *5* *15* *15*
  • Re: ...

    Co by si tak cerne nevidela??? *9* *5* jo to je ma rad fotbal, sporty, a spolecenskej at je, to je snad kazdej, nemyslis????? a je to jen muzskej, tak jestli kouka na zensky, normalka, hlavne ty holky trapny, co se natrasaj pred hokejkama *15* *13* *3* ze slecno?? *9* *13* *15*
  • ...

    Já bych to tak černě neviděla holky, peťa je dost společenský :) *3*
  • Hovno hrac

    Hubáčk je hovno hráč!je katastrofální! A ještě ty jeho blbé žvásty! *16*
  • peta hubacek

    hele lidi vitkovice steel forever ...peta je neja jako podle mne bych rekl ze peta doveze nase vitky....ale lidi necha se vyrobit sala petr hubacek !!!!!! momentalni zalezitost.... *15* *15* *15*
  • Peťa Hubáček

    jděte do prdele s takovyma kecama,bych chtela videt vás na ledě!!!! jo a slecne vzkaz,je taky zenatej,takze na nej se muzes jen a jen koukat,treba v telce.Paaaaaa *13* *3*
  • Marek Pinc

    A příště drž hubu v Bully až budeš dělat reportáž(rozhovor) o bitkách debile *9* *13* *5* *7*
  • Hudbáček

    Jediný co od něj bylo dobrý byla ta bitka se Zlínem v PO 2005 na kterou tak nerad vzpomínáš viď ty bastarde,mlátit zezadu,kdybych tenkrát neseděl na lavičce tak sem ti tu držku pořádně zmaloval ty parchante *3* Jen počkej až mě zase narazíš,já ti ukážu....
  • ..

    Peťánek je NEJ hokejista pod sluncem! *4* a navic krasnej *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit