Přejít na výpis diskuzí

Petr Gazdík

OSOBNOST 3.3.2011 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tzv.papoušek,a STAN je akorát zbytečná strana ,tak jak mnohé,které jen žerou státní prachy.
  • Pane Gazdíku,v pořadu interview dne 25.10.2012 jste stále mlel o šetření a šetření. Nemyslíte si, že by jste měl začít u sebe? Neslyšel jsem, že by jste v parlamentu vystoupil s návrhem na snížení poslaneckých platů o takových 60%, platů členů vlády, vysokých úředníkůpů ministerstev, členů dozorčích, rad manažmentu ve státníh podnicích nebo v podniích s účastí států na snížení platů o třeba 60 %!
    Určitě by jste i s těmito sníženými příjmy nepatřili mezi sociálně potřebné, naopak, stále by jste patřili k nejlépe placeným lidem. Pak VaŠE šetření bude důvěryhodné a občané i něco skousnou. Rád bych si přečetl Váš názor.Třeba na této stránce! Budu čekat.
  • Hm hm hm 38 let a taková demence??? Bude mi 70 ale ve vyjadřování jsem proti Peťkovi generál.No a to ten chudák má ještě nejméně 30 let pracovat. Jen doufejme že ne v politice!!!
  • Pane Gazdíku, když jste se objevil v nejvyšší politice, tak jste říkal,že jste kandidoval proto, abyste pomohl malým obcím k spravedlivé účasti na dotacích. Zpočátku se zdálo, že to myslíte vážně a že budete patřit mezi ty slušné, po spravedlnosti toužící, politiky. Stačil Vám však poměrně krátký čas k tomu, abyste ukázal svou, zřejmě tu pravou tvář.Možná se k Vám ještě nedoneslo,že jste ve veřejnosti hodnocen,na druhém místě, tj. hned za premiérem,jako největší lhář a uživatel sofizmat(raději se vraťte domů,ve vysoké politice už to asi nenapravíte).Je Vás škoda!
  • Gazdiku takhle to dopada kdyz schuzi snemovny ridi obecni blb jako ses ty
  • Pan Gazdík je malá myška, která čeká, že z ní jednou bude velká krysa. Bezvýznamný podlézavec bez charakteru.
  • Spojenci se hledali, až se konečně našli. Už se těším na ten volební masakr.....
  • Vážený pene poslanče.Jsem velmi sklamán Vašim obratem když jste se stal poslancem ČR. Před zvolením za poslance jste se jevil jako slušný člověk.Po zvolení jste se rychle zařadil mezi poslance kteří rozkrádají tuto republiku!!Ono je úplně jedno, jestli kradu nebo svojím hlasováním pomáhám republiku rozkrádat. Ty Vaše fráze "JÁ TOMU ROZUMÍM" NIKOHO NEOKLAMOU!!! Stejně nakonec hlasujete pro lumpárny. Zařadil jste se mezi poslance,kteří škodí této republice a jejím občenům.Může Vás být hanba!!!!! Můj hlas již nedostanete.
  • Důchodová reforma.

    Vážený pane!
    Jsem strojní inženýr v důchodu. Jemi 70 let. Nikdy jsem nebyl členem ani kandidátem KSČ. Nebyl jsem tudíž nomeklaturní kádr, takže jsem sebe i svou rodinu živil vlastní prací. Protože jsem přesluhoval cca 4 roky a potom ještě pracoval jako důchodce, mám se určitě lépe než jsem se měl jako pracující za totality.
    Nyní k problému. V nedělní Partii na Primě (6.3.) jste řekl, že při zachování průběžného důchodového systému by musel mít každý alespoň 4 děti, aby se zachovala stávající úroveň důchodců.
    Doufám, že si uvědomujete, že byste je musel taky zaměstnat. Doufám že víte jaké procento bylo zaměstnáno v na př. v zemědělství před 50ti lety a jaké je tam zaměstnáno dnes. Jistě víte, kolik lidské práce bnylo potřeba k výrobě jednoho auta před 50ti lety a koli je to dnes. Ve strojírenství zmizely kresličky, rýsovači atd. Jistě víte kolik je dnes nezaměstnaných. Ti určitě do důchodového systěmu nepřispívají. Jistě víte kolik zaměstnaných lidí, především mladých, nedosáhne na průměrnou mzdu (kolik je mezi nimi učitelů?). Zatím mi ještě paměť neselhává, takže vím, že i vzdělaný mladý člověk chce žít a taky si dle možností užít. Takovému se těžko vysvětluje, že by si měl spořit na důchod. Mám na mysli lidi s nižím příjmem, takže neargumentujte odpovědností. Samozřejmě takových argumentů by se dalo uvést daleko víc. Už ale z toho co jsem uvedl je jasné, že přístup trojkoalice k důchodové reformě není ten nejlepší, pokud z většiny lidí, kteří se důchodového věku dožijí nechcete udělat žebráky. Nebo, jak to dělali kdysi Eskymáci, staré lidi, kteří nebudou mít na živobytí shodit do rokle.
    Vím, že za plat předsedy poslaneckého klubu se vyplatí spojit se s amorálními asociály, byť by to bylo než na čtyři roky. Přesto doufám, že mně na moje připomínky odpovíte. Narodil jsem se ve Zlíně, do Jedenáctiletky (dnes Gymnasium)
    jsem chodil u Uherském Hradišti. Dovoluji si proto Vám doporučit seznámit se se sociální politikou fy Baťa. Samozřejmě, že vím kam potřili rodiče dnešního premiéra. Za rodiče nikdo nemůže, on sám však před 89ˇurčitě nebyl antikomunista.
    Za odpověď předem děkuji.
  • blábol

    Pane Gazdíku, kde jste přišel na nesmysl, že za několik let u nás bude poměr pracující - důchodce 1-1. Zcela vědomě lžete a kdo vědomě lže, ten i krade. Je pravda, že Suchá Loz, již jste starostoval, je jednou z nejzadluženějších obcí ve státě? Vaše snaha o snížení DPH_u knih je totálně směšná - kdo z dnešní mladé generace v době internetu čte , natož kupuje knihy?Když Vás sleduji v televizi, připadá mi, že o životě normálních pracujících lidí nemáte absolutně žádný přehled a žijete si nějaký svůj, úplně od reality odtržený život. Jsem strašlivě zklamaný, že jsem se nechal oklamat předvolebními sliby Vaší strany a dal Vám svůj hlas. Jste gauneři, kterým nejde ani o stát, ani o lidi, natož důchodce a podléháte lobistickiým skupinám tak, aby bylo i nadále co rozkrádat. Fuj. Nejsem ani starý, ani ublížený, ale znechucený. Styďte se, katolíku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit