Přejít na výpis diskuzí

Petr Čepek

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zemřel na rakovinu střev. Všichni kdo kouří neumírají na rakovinu plic. Pa
  • Zemřel na rakovinu plic , protože kouřil. Pa Ela
  • Elinko datum úmrtí nemůže byt uzamknuto to je blbost. Pokud seš na osobnost.cz zaregistrována tak muzez měnit zpěvákům a hercům narozeni atd. Pokud nejsi tak to je jasný že to bude uzamknuty. Pa Ela
  • Ahoj vanesso Petr Čepek zemřel 20.9. 1994 proč to tu vlastně pises když to máš napsany na jeho osobnosti kdy zemřel Hmm! Zrovna se narodil muj bracha když zemřel Petr Čepek ! Achjo byl skvělí herec škoda. Je mi to líto! Pa Ela
  • Petr Čapek umřel v 20.9. 1994
  • goldies1
    ..přesně tak..
    pokud nevíte,nepíšte bludy..viz:úmrtí !!
  • By mě zajímalo kdo tyhle profily osobností dělá..není to poprvé kdy chyběly hercům filmy v kterých hráli nebo nesedělo datumy úmrtí atd.
  • právě sem se pokusila o upravení profilu ale bohužel je datum úmrtí uzamknuto
  • 20.9.1994 toto je datum úmrtí tohoto vynikajícího herce. Prosím o úpravu v profilu. Děkuji
  • Dobrý den, ani nevím, kde jste někdo vzal jako datum úmrtí rok 1978, Petr Čepek zemřel v roce 1994 (pro zajímavost: zemřel údajně také v souvislosti s jeho poslední rolí Fausta). Ještě je zde jeden nepřesný údaj: Zemřel na na rakovinu slinivky břišní a ne plic. Byl bych rád (a někteří fanoušci pana herce, že se o něm mohou dovědět fakta a ne bludy. Děkuji.
  • Zdravím,též jsem několik let obdivovatelkou pana Čepka,jak po stránce herecké,tak lidské...byl to neuvěřitelně charismatický člověk..
  • Re: Re: Major Zeman

    Tak, pokud nevíš, že Petr Čepek zemřel v roce 94, a stímto marasmem, který v naší republice je nyní, nemá co společného. Jedinej pablb, a nejen politickej, jsi tu tudíž jeny ty!
  • Re: Major Zeman

    Mám jiný názor.Neříkám,že to byl špatný herec, ale jinak to byl politický pablb a přeji těm, co souhlasili s tím to režimem a neprokoukli ani nyní, aby se jim vedlo dál špatně a nedostávali žádné pořádné role.
  • barisek93

    Děkuju

    Děkuju vám za skvělé vedení tohoto profilu o petrovi čepkovi,dozvěděla jsem jsem tu o něm spoustu věcí,děkuju :-) *3*
  • martula

    70. narozeniny

    Ve čtvrtek 16.9.2010 si připomeneme významné jubileum Petra Čepka, oslavil by 70 let...
  • martula

    Oči Petra Čepka

    Včera jsem opět zasněně sledovala TV, kde byl vysílán dokument o Čépovi - Oči Petra Čepka, hovořilo se tam i o odmítnutí role v Majoru Zemanovi...
  • Major Zeman

    Ať už pan Čepek hrál jakou roli chtěl, u mě bude mít nadosmrti úctu a pokoru, že odmítl asi jako jediný Majora Zemana a zrovna ty nejpolitičtější a nejhnusnější díly Klauni a Štvanice. Nevíte někdo jak to tenkrát bylo? On to prý odmítl i přesto že na něj byl vyvíjen tlak z Ministerstva Vnitra. Za tohleto zaslouží úctu a pokoru od všech hereckých kolegů že se nebál tuto roli odmítnout i když určitě věděl co ho čeká. Také že to byla bohužel jeho herecká sebevražda.
  • Re: Pěkné...

    Ahoj, jsem hrozně ráda, že jsem to tady objevila, a hlavně Tobě chci poděkovat za krásný příspěvky. Popravdě, kromě svojí rodiny, neznám nikoho, kdo by byl vyloženě Petrův fanda. Samozřejmě rádo ho má hodně lidí, ale zas až takhle ne. Takže díky za to, že jsi, a vůbec všichni, pro které Petr neumřel. Já jsem 80 ročník, a dodněška si pamatuju tu hroznou bolest, když jeho smrt oznámili v TV novinách. Ale díky jeho filmům je tady pořád s námi, jen je škoda, že už nebudou další *9*
  • martula

    Pěkné...

    Zdravím všechny, velmi mne těší, jak se to zde rozrůstá, kolik příbývá fanoušků... Já jsem ročník 1981 a Petra jsem začala zbožňovat asi ve svých 15 letech. Jsou zde velmi hezké příspěvky.
    *5*
  • skvělý

    Petr čepek mě nadchnul svým výkonem v petrolejových lampách- byl úžasný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit