Přejít na výpis diskuzí

Peter Wentz

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: slaďouš

    *1* *1* *1* *1* *1* LoL záleží který nástroj myslíš jestli ten co má v trenýrkách PENIS nebo na který hraje BASKYTARA *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15*
  • petullisek.k

    Pete Wentz: Tanec se striptérkami!

    Docela pomalu se hroutí Petovo manželství s Ash ale zatím to na ten rozvod nevypadá ale 100% vím že k tomu určitě dojde....protože Ashlee na svém twitteru zveřejnila tohle “Jsem smutná, že musím opustit svoji lásku..Mé srdce je zlomené, když se vracím domů. Já svého manžela potřebuji.” Více o tom jak si Pete Wentz užíval se striptérkami dočtete zde http://www.extrakrasa.cz/bulvar-cel ebrity/pete-wentz-tanec-se-stripter kami/ ... Pete tohle se nedělá ještě k tomu když jsi ženatý a tatínkem *13* *13* *13*
  • petullisek.k

    Re: new web/blog

    MŮJ BLOG *15* *15* *15*
  • petullisek.k

    new web/blog

    na www.petewentz-star.blog.cz najdete blog který je věnovaný nejúžasnějšími basákovi Peteru Wentzovi tak se nezapomentě juknout *15* *15* *15*
  • petlluska

    Re: Pete Wentz rozvede se někdy v budoucni se svou manželkou Ashlee Simpson-Wentz

    ahoooj ja jsme tu nová ..a nevim no....mozna se s ni nekdy rozvede.....treba uz ho prestnae bavit nebo nejak tak..ale kdyz maj to dite tak zas jje to tezky no..
  • petullisek.k

    Re: Pete

    moc s tebou nesouhlasím i když já zrovna nepatřím k těm kteří tak strašně moc JEDOU po Peteu Wentzovi ale chci ti říct že znám dokonalejší lidi co dokázali hodně věcí než Pete Wentz ale řeknu ti to že je to hlavně o šoubiznysu a o tom že v každý kapele je jeden člen kterýho všichni milujou např.: Gabe Saporta s Cobra Starship a to už prostě nikdo nezmění bude to pořád protože je to součástí nejen šoubiznysu a nikdy to nikdo nedokáže změnit ani ty ani nikdo jiný....VZKAZ PRO HOLKY CO ŠÍLÍ PO PETEOVI: Nejhůře to prožívají kluci kteří chodí třeba z holkou která úplně šílí po Peteu Wentzovi a můžu říct že znám pár takových příběhů které skončili rozchodem tak si to nechte pro sebe a nezabíjej te tím váš vztah z vaší milovanou osobou protože to spousty klukům vadí a budou si o vás myslet že jste cvok nebo šílená fanynka
  • petullisek.k

    Re: nový fanklub FOB

    worst blog about Fall Out Boy *15* *15* *15*
  • petullisek.k

    Re: SOOOO SEXYYY

    heh kdyby tě viděl tak by hodil grcku realita je krutá děvče *15* *15* *15*
  • gregorka001

    Re: Pete Wentz rozvede se někdy v budoucni se svou manželkou Ashlee Simpson-Wentz

    To říká každá celebrita...x) S9mtě ve světě šoubiznisu se skoro každej pár rozvede..Takže si myslím že tady to nebude o moc jiný..I když ji mto přeju
  • petullisek.k

    Pete Wentz rozvede se někdy v budoucni se svou manželkou Ashlee Simpson-Wentz

    Myslíte si že se Pete Wentz rozvede někdy s Ashlee Simpson když se přiznal k tomu že kdyby si ji nevzal za ženu onanoval by nad jejími fotkami snad každý den.... *7* *7* *7*
  • kraaaasnej

    on je uplne nejsexovatejsi!!!!!!!!!
  • janka153

    :-P

    upě mooc sexy.. *14*
  • jůůůů:D

    kwááása kwááása,ale kukněte na to:D --->
    www.straseni.kompletne.cz/ baf.php?page=straseni&kolo=6&od=118 1
    *1*
  • gregorka001

    Re: SOOOO SEXYYY

    mno..me se na nem nejvic libi ta pusinka.. *14* *14* *14* *14* *14*
  • roxy281

    SOOOO SEXYYY

    *14* Pete no to ye faktis sexy man *14* I Laaaafuj U *14*
  • OK!!!

    GOOOOOOOOOOOD!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Och mooc sexy baskytarista

    Nebýt televize, nikdy bych neviděla jejich klipy a tak bych nikdy ani nevěděla že Pete existuje a to by byla opravdu škoda... FOB mají super písničky se super napady, jsou moje nejoblíbenější skupina *14* *14*
  • nový fanklub FOB

    nový blog www.falloutboy-czfanklub.blog.cz
    n avštivte *3*
  • pete:-*

    je to strašně sqělej zpěvák v super skupině...mám ho moc ráda... *14* a má upa pěkný tetování... *14* a není to králemo jks e o něm všude říká...je to jenom blbá pomluva... *10*
  • ¨no nevim nevim

    no, pokud mám být upřámná tak se mi nelíbí, vypadá prostě normálně...divně:-D , ne ale nesmím ho nějak utlačovat nebo tak páč kdyby si neposlech nahrávky který mu poslal rynčínek z panic! at the disco, tak bych o nich (p! atd) ani neslyšela, ale ted..prostě bomba. takže pete, jsi cool *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit