Přejít na výpis diskuzí

Peter Facinelli

OSOBNOST 30.8.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dudysekk

    NAHEEJ XD

    Čauko holky xD chcete vidět Petera nahýho(jenom zezadu boužel xD) tak se mrskněte tady http://lionlamblove.blog.cz/0905/su pernova-nahej-05-xd#komentare

    je to videjko z filmu supernova xD
  • quickly

    WOOW

    To je ale fešák *1* sekne mu to
    • lucia.1

      Re: WOOW

      Tiež si myslím... nie že "desne" ale neskutočne sexi, by som povedala *14*
  • bellinka

    Mensi napad

    Ahooj lidi..tak me napadlo s ''kamoskama,, jsme mely napad jak nalakat fanousky ke Stmívání (k hercum) a tak nas napadlo udelat enco jako reklamu!..dalo by se to pak na youtobe!..jednalo by se o to ze by kazdej kdo chce udelal svoje video kde by neco rikal treba neco o filmu konkretne treba o Smívání a nebo o Robovy neo Kristen pste cokoliv co se tyka Stmívání pak by se vsechny ty videa daly dohromady a mazi to dali nejaky fotky a v pozadi by hrala pisnicka Roberta Pattinsona tak pisce jestli mate jeste naky napady!..diky
  • nik011

    souhlas

    tjnnn
  • sanninka

    peter

    přesně:) super herec, hrozně pěkenj a sympatickej a na carlisla se podle mě nikdo nehodí víc než on
    • darkdragonfly

      Re: peter

      přesně....celkově si myslím že ten výběr herců byl fakt povedenej....
      • sanninka

        Re: Re: peter

        Jj, to určitě byl..Už se těšim na New moon:) Přijde mi, že ty vlkodlaky a Volturiovi vybrali taky hodně dobře..
        • darkdragonfly

          Re: Re: Re: peter

          jo já taky a moc.. film mám srovnatelně ráda jak knížku, což je co říct, protože film většinou úplně zdrbou... Ale dívala sem se na fotky hereček Jane a Heidi a ani jedna mě nějak neoslovila, Heidi měla být srovnatelně krásná jak Rosalie, ale ta herečka podle mě vypadá fakt skoro ošklivě, ale maskéři asi vědí co s ní... *9* *7* *7*
          • sanninka

            Re: Re: Re: Re: peter

            Heidi nic moc, ale Jane podle mě není vybraná špatně a Alex, Aro, Marcus a Caius jsou fakt dobří, takhle jsem si je představovala. No uvidíme v listopadu *4*
  • nik011

    mrte

    superrr herec**
    • erikaa

      Re: mrte

      je desne hezkej *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit