Přejít na výpis diskuzí

Pavla Tomicová

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milá Pavlo
    Přání k Tvým narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí,dobré pohody.
    V seriálu " Ulice" jsi v roli
    Simony naprosto skvělá.Máš dobrou
    figuru kladnou roli bezva.Moc Ti
    to sluší. *4* *4* *4* *4*
  • Nej

    Super herečka,jedna z nejlepších hereček současnosti.Je radost ji vidět v jakékoliv roli.
  • Báječná

    Ahoj Pavlo, v Ulici jsi skvělá suprová.Na Pepana se vykašli.Škoda,že nemám takovou báječnou kámošku jako jsi ty hned bych Tě brala jsi báječná humorná a to mám moc ráda.Přeji hodně štěstí v životě hereckém i osobním.Byla bych šťastná jako blecha kdyby jsi se mi ozvala.Opatruj se a držím palce Ahojky fanynka Tanča *14* *14* *14* *4* *4*
  • Re: mnoo skvele ulitla

    Ahoj lidi, nevíte prosím někdo jestli hraje Pavla Tomicová v nějakém pražském divadle? Chtěla jsem jít na tu dámskou šatnu, ale hrají to v Hradci
  • Re: Všechno nejlepší

    Bohužel se Pavla Tomicová nedostala do pětice nominovaných! :-( Trocha jsem zklamaná, že jí ANNO mine!Prosím vážení spolufanoušci hlasujte pro Pavlu Tomicovou o 106 v TýTý ať ji to tentokrát nemine! Dííky *15* *3*
  • .

    Výborná herečka *3*
  • kiris

    Re: Všechno nejlepší

    vše nej a už zapomeň na Pepana!!!!! *1* *1*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k sednačtyřicetinám.
  • jáj

    ONA SE NARODILA V KARVINÉ JÁ TEŽ!!ONA MÁ NAROZKY 25.06. JÁ TEŽ xD *15*
  • Čauuuuuuu

    Ahojky, Pavlínko. Děkuju ti za ten podpiiiiiiiiis, včera. Je to fakt zážitek, vidět se a poekcat si s tak známou herečkou *4* *4* *4* *4*
  • Je vynikajúca

    Je vynikajúca.Veľmi sa mi páči. Kedˇ začne nariekať,zúfať a stresovať sa ..., to nemá chybu.Úžasná herečka. Sympaťáčka. Ulica je dobrá, ale bez p. Tomocovej by to bolo ono. Prajem veľa úspechov...
  • Re: SUPER!

    Dekujem za navsevu ve vinarne bystricka v hk.;-) PRIJDTE ZASE
  • Ahoj

    Ahoj Pavli,ty mě sice neznáš,ale já a moje sestra jsme hlídaly tvojí neteř Katku,bydlely jsme na Ulici (tehdá 40 výročí KSČ),nyní 17.listopadu..,můžeš nám nějak pomoci se dostat k číslu na tvoji sestru Naďu?A bydlí ještě vaši rodiče v Havířově?Mám velký zájem se setkat s Naďou a Katkou,ačkoliv vím,že koncertuje,mám taky dceru již 5rokem na konzervatoři a dnes jsem se dozvěděla,že Katka působí pedagogicky na Janáčkově konzervatoři v Ostravě..prosím,napiš mi číslo na Naďu..
  • Vzpomínky

    Ahojky Pavli! Dozvěděla jsem se, že ses v Bruntále seznámila s mým synem, tak jsem vzpomínala na naše školní léta. Celou dobu sleduji tvou kariéru a moc ti držím palce. Těším se na další tvé role a přeji hodně úspěchů. *3*
  • mrzimor

    Ulice

    Jako Simča z Ulice je bezvadná *14*
  • Iveta

    Milá Pavlo nevím jestli si na mě pamatuješ ale bydleli jsme spolu v jednom baráku Havířov Šumbark jsem Iveta Marková (za svobodná Škrlová) viděla jsem tě v TV a nemohla jsem uvěřit že si to ty. Bavili jsme se hodně s Jitkou Štrochovou, Milena Nogová a její sestra Jarka.... a dělá tvoje sestra herectví nebo už skončila? dej mi vědět ahoj
  • pf

    Pavli,páč jsem ztratil mobil, nemám na Tebe číslo, tak aspoň touto cestou:FŠECKO NEJPČÍ K NAROZENINĚ,dušan
  • Kočka

    Ahoj Pavli!Jsi super herečka,neskazíš žádnou srandu.Jen tak dál.MÁŠ SUPER SMÍCH
    *14*
  • Pavle

    Milá Pavlo
    Viděl jsem s vámi několik divadelních představení.I v televizi jste skvělá,myslím že vás čeká slušná kariéra.
    Přeji hodně štěstí.
  • ahoj Pavlo

    jako Simona v ulici jste skvělá,jen tak dál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit