Přejít na výpis diskuzí

Pavel Trávníček

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veterán

    Ahoj Pavel.Ozvi sa aspoň krátko, aby mi konečne doma uverili, že sme spolu bojovali.Aký máš mail?Pošlem ti fotku, skôr si spomenieš.Samoizrejme približne z tej doby, lebo teraz by si ma určite nespoznal.A raz si určite zájdeme k tebe do divadla.Nie je vstupné veľmi drahé?Jozef.
  • pumadd

    ahojte vsetci

    Dlho tu nikto nenapisal,zeby sme vsetci zabudli,na sarmantneho Pavla?Vie mi niekto napisat kedy bude zasa vystupovat na Slovensku?Tesim sa uz teraz,piste niekto,papa a zdravim vsetkych DADA *3* *13*
  • Krásné narozeniny, hodně štěstí a zdraví!! *14* *14* *4*
  • Pavel Travnicek

    TAK NA LETOŠNÍ HODY TADY VE VIC.JEN TAK NEZAPOMENEM.BYLO TO FAKT SUPR. *3*
    • Re: Pavel Travnicek

      Pavle,žila tva matka po valce na Sokolovsku?Velice by mě tato doba zajímala.Když ano tak se později představím.Stanislav
  • rada pro mladé muže: dívka nemusí být bůhvíjak vzdělaná, ani bohatá, a už vůbec krasavice jako nějaká modelka. Krása je pomíjívá, vždy si prohlédněte matku své vyvolené, je pravděpodobné, že tak nějak bude za pár let vypadat i ona. Z těch šedých myšek jsou ve středním věku velmi půvabné ženy, protože z nich vyzařuje spokojenost, nejsou hašteřivé, ctižádostivé a dokáží vytvořit kvalitní zázemí. Z Maxíka bude určitě princátko a na Monice je vidět, že to má v hlavě srovnané a není rozhodně permanentně nasjaná kjáva. Je to sympaťačka, tak ať jsou hlavně zdraví a spokojení.
  • sklamani z představeni

    byla jsem na jeho predstaveni v Němčicich nad hanou a velice mě to sklamalo Pavel byl dobry ale zbytek hercu,to byla katastrofa měla tam byt Daniela Sinkorova ,Svetlana Nalepkova ale asi se jim do takove diry nechtělo někteři mi znami chtěli vratit vstupne napřed lidi nalakaji a pak nic ale jak řikam Pavel byl skvěly i když už ma roky . přeji mu hodně zdravi a štesti a lepši vyber hercu Brona z moravy *13* *13* *13* *13* *13*
  • wow :-*

    no.. na to že je to takovej slizkej samolibec, jeho syn je fešák *14* *14* *14* *14*
  • mrzimor

    P.T.

    TAKY SKVĚLEJ DABÉR *1*
  • sborovna

    Zdravím všechny fanoušky Pavla Trávníčka ze Severní Moravy. K výše uvedenému titulu: bazvadné, humorné velmi vtipné i velice dobře obsazené.
    Doporučuji všem, kteří se chtějí pobavit...










    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit