Přejít na výpis diskuzí

Pavel Horňák

OSOBNOST 11.3.2008 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou jsem narazila na tyhle stránky a jsem ráda, že nejsem jediná, kdo byl ve svých 12 letech nešťastně a platonicky zamilovanej "do Horňáka"! :-) IV
  • VerenkaLordova
    dobrý večer, tyto stránky mi poradila jedna známá , a jsem tomu moc ráda! Je to už hezká řádka let psal se rok 1983 a mě bylo asi 13 let a Pavlíka jsem viděla v pořadu Hitšaráda.A stal se mojí dětskou láskou, bohužel pouze platonicku:D ale i tak to stálo za to, psali jsme si každý měsíc a já byla snad nejštastnější holka pod sluncem. Protože jsme ale byla v té době hodně introvert, nikdy jsem nesebrala tolik odvahy abych se vypravila na koncert, Stačilo mi že se můžu zaposlouchat do jeho elpíček, která jsem samozřejmě vlastnila všechny:D Dokonce to došlo tka daleko že jsem byla v jeho fanclubu, ale bohužel nikdy jsem neměla příležitost setkat se s ním osobně..konkurence byla veliká:D Ale mít to sebevědomí co je ted určitě bych to ráda napravila... kdyby ještě byla příležitost!Zní to jako dobrý vtip ale byl by to můj splněný dětský sen, který zůstal.......:o) Díky za něj, opravdu na to moc ráda vzpomínám.Babička mi schovávala veškeré dopisy...a ještě kolikrát nadala že nenechám Pavlíka učit, to bylo nějak před jeho zkouškami na práva.DDDTo mu bylo asi 17 a mě 14, no jak říkám legrace. ale opravdu díky za to dětství bez fejsbuku mobilů a ostatních zbytečných vymožeností toto bylo aspoň čisté....:D *3* *14*
    • leninav
      přesně jen já měla štěstí že jsem ho mnohokrát viděla jen bohužel nebyl fotoaparát k dispozici mám tu jen zde fota s fan klubu
  • krásná to doba,zrovna jsem tuhle řekla sve dceri,když se mě ptala kdo byl můj idol jako v jejím věku,odpověděla jsem ji pavel hornak,jak já ho milovala asi tak jak ona ted toho jastina bibra nevim jak se to píše *15*to proto-že mě nezajíma *8* Vůbec není v mediích,ráda bych ho viděla v pořadu nikdo není dokonalý,zkusím tam poslat návrh.
  • Musim říct že když ste byl malej byl ste nádhernej škoda že sem narodila pozdě hned bych si vás vzala kdyby sem byla taky ve vašem věku :D
    • Pistalka1974

      On zraje jako víno, je to pořád moc pěkný chlap 😊

    • VerenkaLordova
      mylite se Pavel ja nadhernej chlap porad! *1*
  • Občas poslouchám frekvenci a Jiří Pomeje často mluví o M.Davidovi.Také často pouští jeho písničky.Vzpoměla jsem si na P.Horňáka,kterýho jsem v dětsví poslouchala.A dnes bych neřekla,že je soudcem...Chtělo by to zpět oživit a až bude mít Michal vystoupení tak by mohl Pavel se přidat k němu...Nejkrásnější byla Kotě a Šoumen *3*
  • leninav

    Fota

    jako koukám že si stahujete fota tak když je používáte tak alespon napište odkud ju budu ráda *7*
  • leninav

    :)

    Když jsem osobnost Pavel Horňák zakládala tak jsem si ani nepomyslela kolik tu bude lidí a komentářů fota co jsem měla tak jsem dala všechny klipy sem dávám z youtube vlastní nemám pokud vy něco máte fotky či klipy tak je přidejte díky *3*
    • VerenkaLordova
      Díky za to!!Možná se mi ještě na *stará* kolena splní můj dětský sen se s ním setkat *1* Mám spoustu fotek které tu ani nejsou ale nemám bohužel skener tak to nějak pořeším
      • leninav
        stačí je nafotit bud mobilem nebo digitálním fotákem *4*
  • narozky

    vše nnnnnneeeeejjjjj *16*
  • přání

    Milý Pavle
    Přání k tvým narozeninám hodně štěstí,
    zdraví.Bejvávalo když jsi zpíval
    se skupinou Kroky Františka Janečka
    a spolu Michalem Davidem i tak přání.
    Měj se hezky! *4* *4* *4* *4*
  • Pavel Horňák a jeho písničky

    Náhodou jsem narazila na Pavla Horňáka a jeho písničky na youtube.

    Doba byla zlá.

    Písničky,které jsem si poslechla od Pavla Horňáka, jsou nádherné.

    Ještě je mít v mp3 podobě a jsem spokojená.

    *5* *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit