Přejít na výpis diskuzí

Pavel Grohman

OSOBNOST 9.8.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Hroch

    S Hrochem jsem pracoval dýl než rok v jedný reklamce, on byl copywriter, já produkční, seděli jsme u jednoho stolu. Byl to veselej, vnímavej chlapík, hodnej člověk, měl moc rád Lucku (svou ženu), staršího kluka bral občas do práce, měl ho rád, visel na něm. Často jsem si z něj utahoval krz hudbu Chinaski, leč uznával ho jako textaře i výtvarníka, měl cítění a nápady. Fakt dobrej, veselej kluk, skromnej, přirozenej, ochotnej. Měl jsem ho rád a je mi ho líto. Zaplatil příliš vysokou daň za svou vášeň.
  • co k tomu říct?

    K tomu není co říct, snad jen na všech cestách přejem Ti ať Tě bůh provází.
    • Re: co k tomu říct?

      Hm, to je teda hodnej Buh, kdyz necha umirat mlade taty od rodiny. Prdim na nej, na Boha! *16*
  • Pavel Grohman

    Je mi strašně líto co se Pavlovi stalo.Denně se ocitám mezi lidmi kteří motorku vlastní. Nedovedu si představit co bych dělala kdyby mě někdo oznámil že se něco podobného stalo někomu z mích přátel.Pavel byl superní muzikant a určitě i člověk a proto si myslím že je zbytečné řešit tady čí to byla vina. Prostě se to stalo a Pavlovi už život bohužel nikdo nevrátí.Bohužel tady asi nikdo nechápe že řidiči aut u nás v Česku neumí motorkáře respektovat.Řidiči aut by se měli naučit jak se zachovat kdyže jede motorkář.Málo kdo si asi uvědomuje že motorka je daleko silnější stroj než auto. Každopádně je mi strašně moc líto Pavla a celé jeho rodiny i skupiny Chinaski.Chci všem pozůstalým i jeho přátelům vyjádřit upřímnou soustrast.PAVLE ODPOČÍVEJ V POKOJI.....
  • drako

    !!!smrt!!!

    může si za to sám ale to není důvod aby umíral kdyby mi nebylo jen 14 tak bych se možná pokusil prosadit návrh na pár minut a třeba i v rozhlase bych pustil jeho nejoblíbenější skladbu no a inak přeji kapele chinaski upřímnou soustrast!!!

    a doufám že už víte jak jezdit na motorce!! to je varování pro všechny!!!!
  • terkaz

    Smrt

    Je mi moc líto, že zemřel. Byl výborný. Všechny jeho písničky se mi moc líbily. *14* *9*
    • Re: Smrt

      Někdy v takových dnech bych si přála, aby existovalo "něco" po životě.
  • Pohreb

    Nevi tu nekdo kde bude pochovanej??? Jesli v Jicine nebo v Praze??? Porad tomu nemuzu uverit... *9*
    • Re: Pohreb

      myslim si že asi v praze né??
      *4*
    • Re: Pohreb

      Obřad se bude konat v Praze.
  • .

    srať na osud... bol to jeden z najlepších bubeníkov na československej scéne... R.I.P.
  • Kdo za to může ???

    Já si myslim,že to nebyla chyba ani jednoho,nebo prostě fakt nevim.Říká se,že ho srazilo to auto kvůli tomu,že ho prej Pája předjížděl.Ale i kdyby to tak bylo.tak prostě je škoda jednoho mimořádnýho člověka,kterým Pája ROZHODNĚ byl !!!! *9* *9* *9*
  • Hrozny

    Je mi to moc líto, upřímnou soustras všem blízkým *9*
  • Pavel Grohman

    Je mi moc líto co se stalo. Já nemám slov prominte. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit