Přejít na výpis diskuzí

Paul Walker

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paule mela sem te opravdu rada a vim ze uz si to neprectes byl si vymecni herec a kdy sem se dovedela ze zemrel opravdu sem tomu nemohla uverit mela sem te rada a i dal te budu mit rada. Navzdy zustanes v nasich srdickach ..:-) :'( :-)
  • Paul Walker byl můj idol co se týče v herectví. Když jsem četl tu strašnou událost byl jsem v šoku . A nevěřil jsem tomu . 30 listopadu zapaluji svičku abych si připoměl ten den kdy se to stalo , ale já vim že on je tu pořad mezi nàmi . Paul Walker zůstane v našich srdcích navždy . (MILUJEME TĚ)
  • Když jsem se dozvěděla že umřel byl to pro mě šok, nemohla jsem spát a probrečela noci, pořád sem se s tím nemohla smířit ale lidi říkají "Auta miloval, v autě zemřel. Zůstane v našich srdcích
  • Paul Walker byl tím nejvíc pozitivním hercem. Hollywod přišel o usměvavé sluníčko a o nejlepšího herce. :-(
  • Škoda ještě tu mohl být *13*
  • Paul Walker byl nejlepším hercem,měla jsem ho ráda.Byl to pozitivní,fajn člověk takové sluníčko usměvavé.Jeho smrt mě hluboce zarmoutila a šokovala.
  • byl to nejlepší herec :'((( ale mame ho všichni v srdci :')
  • paul byl nejužasnější herec na světě měla sem ho rada a když sem se dověděla že zemřel tak sem byla v šoku a chtělo se my brečet a eště tet se my chce brečet když na něj spomínam ...... Nikdy na tebe paule nezapomenu vždycky budeš v mem srdci a v srdci dalších tvých fanoušku .-.... *14* *9* *4*
  • umrtí 2013 ? :-O já myslel že to bylo 2014
  • Paul Walker byl nejlepší herec všech dob. Byl to herec jaký měl být. Měl jsem ho rád a stále mám. Bréčel jsem když jsem se dozvěděl že zemřel. Vždy budeš pro mě hrdina a legenda která nikdy nezmizí. *4* *4* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit