Přejít na výpis diskuzí

Paul Walker

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ho hrozna skoda. Ale navzdy tu bude s nami, v nasich srdcich. Vzdy kdyz koukam raz.se rozbrecim. A u pisne ktera mu byla venovana tez. See you again. Miluju te paule,a vzdy budu. R.I.P.
  • verca
    Bůh potřeboval nového anděla a tak si vybral
    *9* PAULA *9*
  • Paul, ked narastiem idem do Kalifornii a pozrem si tvoj hrob. :-* :-*
  • Luky1987
    Nemusel sem ho Paula Walkera jako herce
  • amen *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Já myslel, že byl zastřelen!!!!! Alespoň jsem koukal na dokument kde to jasně byli srozumitelně řečeno.
    • No he death in car
  • Konečně jsem našla ty nejkrásnější oči na světě. Bohužel už je ale nikdy neuvidím. Nadobro se zavřeli při jedné autohavárii, kde zemřeli dva lidé. Nejvíce to zranilo jejich rodiny. Smrt jednoho však prožíval celý svět. Žádné jiné oči uz nebudou zářit jako ty tvoje. Nikdy na tebe nezapomenem. Vzdy budeš v našich srdcich. <3 -Pro Paula.
    • ASPON´TED VÍ ŽŽE NEJSEM JEDINÁ KTERÁ HO MILOVALA CELÍM SVÍM SRDCEM.
      Ty jsi ale lepší protože si v sobě našla sílu tuto krásu napsat
      smekám před tebou.
  • Byl to nejlepsi herec mel rad auta a taky v nem zemrel moch to prezit kdyby ho zachranili vcas a to auto nezaclo horet ... Vim ze uz si to paule neprectes ale meli sme te radi ...:'( :'( :-( :-( :-)
  • Narodil se ve stejný den jako já :-D Mám ho ráda ♥
    • verca
      To máš dobrý za to já to mám na pytel protože na mé narozeniny umřel *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Paula Walkera som mala rada už s filmov rýchlo a zbesilo. Jeho osud je smutný lebo autá miloval ale aj v nom zomrel.. Filmová scéna prišla o dalšieho výborného herca. Teraz už na ňho spomínajú fanúšikovia ale aj rodina.. Všetko najlepšie Paul k narodeninám. Viem že si to už neprečítaš.
    Dúfam že mu je v nebi dobre. Nemal zomrieť ale osud je osud. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit