Přejít na výpis diskuzí

Paul Newman

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evelina

    PODRAZ

    Právě běží na Primě Podraz - PN je nádhernej chlap. Nejlepší byl pro mne jako "Frajer Luke". Má podobně krásné modré oči jako Terence Hill. Škoda že nejde zastavit čas, aby ti frajeři byli stále stejní... *14*
  • Re: Kořeny k naší vlasti

    Rodičia Paula Newmana bývali v obci Ptičie. Obec sa nachádza asi 5 km juhovýchodne od okresného mesta Humenného a cca 15 km severne od Michaloviec. Ptičie leží v mieste stretu pohoria Vihorlatu a Humenských vrchov v doline potoka Ptávka. Zmienka je o tom na www stránke obce v záložke English.
  • Re: Re: Kořeny k naší vlasti

    "PN-je Slovak,krstnym menom Pavol Novy a pochadza z Humenneho."
    Presne konstatovani hlasatele Slov.vysilani SBS radia v Melbourne,myslim v nedeli min. tyden.Za dalsi z nej vylezlo:"Steve McQueen je tiez Slovak,krstnym menom Stefan Ihnacak".Boha,vseci znami ludia su Slovaci,len ja som z Ostravy.
  • Paul

    teda on má i firmu na omáčky,jo? *7* *14* mám ho strašně moc ráda...hlavně jeho butche cassidyho *14* *14*
  • Výrobky Paula Newmana

    Zdravím všechny členy klubu Paula.Moje společnost má zastoupení na našem trhu pro prodej jeho výrobků.Vše najdete na www.newmans-omacky.cz
  • klub

    Existuje v Česku nějaký klub P.N.?
  • Re: Jméno filmu

    Je to film Frajer Luke s pro mne nezapomenutelnou hláškou ...třesu,šéfe...
  • Jméno filmu

    Zdravím už dlouho sháním jméno filmu ve kterém byl Paul zavřenej, někde v nějaký poušti a pořád bachaře rozčiloval.. Dejte prosím vědět. Tisíceré díky...
  • Re: paulik

    Zdravím členy klubu Paula Newmana.Zastupuji na našem trhu jeho firmu a dovážím se jeho výrobky.Pokud máte zájem zavolejte nebo se podívejte na mé stránky. Asi do 14 dnů bude i e-schop.
    Jíří Lankaš,Game22 s.r.o,Vaníčkova 13,Ústí nad Labem
    mail. game22@tiscali.cz
    web. sweb.cz/newman.omacky
    tel.+420 608 31 34 31
  • Re: paulik

    to máš opravdu teda recht je fakt tak sexy, že mám abych se udržela *14*
  • paulik

    paul newman je ten nejkrasnejsí sve doby *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Kořeny k naší vlasti

    to je fakt zvlastni!! *7*
  • Re: Kořeny k naší vlasti

    Zajímavé *1*
  • Kořeny k naší vlasti

    V r.1989 kdy se v USA na oficiélním fóru vyjádřovali slavní herci k situaci v naší vlasti,řekl Paul Newman,že jeho prapředci pocházejí ze Slovenska /tehdy Rakousko-Uherska/ a že si vždy myslel,že je původem Němec. Nyní,že zjistil,že má kořeny v naší vlasti. Tohoto fóra se zůčastnil i prezident Václav Havel /byl přímý přenos v Tv/. Nikde se však o tom nepíše.Myslím si,že je to důležitá informace. To,že byla jeho maminka maďarská židovka napovídá,že tomu tak skutečně je.Na Slovensku vždy žilo hodně Maďarů. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit