Přejít na výpis diskuzí

Paul Gray

OSOBNOST 17.1.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes by slavil své 45 narozeniny.
  • Paul Gray byl nejlepší ze Slipknot pořád na tebe myslím odpočívej v pokoji Paule .
  • Paul byl nejlepší strašně mi chybí
  • Paul byl nejlepší kytarista
  • PaulaDMLoverka
    furt se to nezahojilo *13* *13* <3 *13* *13* *13* *13*
  • Viděla jsem jak Corey břečí kvůli Paulovi :(
    Corey si nechal vytetovat jeho masku :( Všem bude chybět....
  • No,poslední dobou umírá hodně lidí : Třeba z Jackass Ryan Dunn a teď i Paul Gray.No necháme to být už ho nic nevrátí. *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • strata

    proc zrovna on a ne radsi nake bobr nebo montana rovnou oba
  • Re: Narozeniny

    ten dole by nam ho tu jeste nakou dobu nechal aby nam udelal radost
  • Narozeniny

    Dnes mohl oslavit svoje třicáté deváté narozeniny .. Mohl se těšit z toho, že bude mít potomka .. Místo toho si ho vzal ten dole ... Proč zrovna Paul? Proč ne někdo jiný? :'(
  • Re: MetálBůh

    správná řeč...taky to těžce nesu... *9* *9* *9*
  • MetálBůh

    Hrozná ztráta.Proč nezemřel třeba Justin.... *16* *16*
  • jula92

    Re: nééé

    Přesně, ale spíš "proč ne Justin Bíbr *7* ". Ale doufám že se Slipknot nerozpadnou je to ta nejlepší kapela ze všech *8*
  • Re: nééé

    moje řééč, je mi to taky líto
  • lilinka007

    nééé

    néééééééééééééééé to není možný proč*9**9* on???proč ne třeba paris hilton??!! *16* *16* *16*
  • Re: proč ??!!!!!!!!

    Nepopiram, ze je to velka ztráta, ale pises jak kdyby jste se spolu dobre znali...
  • Slipknot-Paul Gray

    Si delate prdel posledni dobou tech lidi chciplo nejak hodne *9* *9*
  • nee

    to neee proč umřel bude nám všem moc chybět:(:( *9* *9* *9* *9*
  • Video

    Nevím jestli jste viděli to video, kde členové Slipknot mluví o ztrátě Paula. Strašně jsem se bála, jestli to vůbec nahrajou. Věděla jsem, že Corey...prostě, bude úplně mimo. Když jsem to viděla, tak je to opravdu vidět, že ani nejsou skoro schopni slova, a opavdu je to něco...nepřekonatelnýho. Pořád vidim Coreyho. :(( Fakt ho to strašně vzali, tak jako všechny. :(( Nedokážu si představit, jak to ted bude...opravdu ne. :((
  • katush.love.murderdolls

    Re: :(

    Je to děs a hrůza, celej včerejší večer jsem probulela. Proč? Proč? Krucinál je slabí slovo! R.I.P. Paul Gray. Celej den poslouchám SliKmoT písničky a myslím na to naše milované hovádko boží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit