Přejít na výpis diskuzí

Patricie Solaříková

OSOBNOST 31.12.2006 
182 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to prase, co ma stejné šaty jako já. Až na to že já mám vel. 32 a ona 46. To mě pěkně štve !
  • *12* *12* *12* chro chro prasničko *1* *1*
  • Neuvěřitelně sympatcká, krásná a talentovaná slečna *4*
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • 722779751 *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :))))))))))))))
  • nika1991
    nedavno ju měl pozvanou Jiři Babica pekla tam supr zakusek
    Patricijé Solařiková *14*
  • Trošku nechápu Patrici Solaříkovou, představitelku Terezy. Když už se stalo, že šly kila brutálně nahoru, proč něco neudělá s líčením, stylingem, vizáží. Být trochu oplácaná nevadí, přeci na kulatý obličej a dvě brady existuje osvědčený tah zv. "trojka", trochu ztmavit spánky, trojúhelník mezi horní částí boltce, spodním lalůčkem a středem tváře a kolem čelisti, hodně plnější líce a brada snesou víc tmavší barvy i kolem brady. k tomu pak tvářenkou doladit jablíčka tváří, rozhodně však NE sytě růžovou, jak to prezentuje Solaříková. Asi jako herečka nemůže ovlivnit do detailů práci vizážistek před natáčením, ale kulatý obličej a býčí krk zdůraznit nevhodným líčením , vyčesaným téměř drdolem a do uší kulatými náušnicemi velikosti cédéčka?? No nevím.... *7*
  • Proc ze sebou ta holka neco nedela!Takhle buchtovatet.Je mlada a stale se pohybuje pred televiznima kamerama a uz to by ji melo donutit zbavit se prebytecnych kilogramu.Je to hezka holka a mela by na sebe dbat a ne si rikat-No a co,tak jsem tlusta!-Opravdu, v jejim pripade je to fakt skoda.
  • Jsi krásná a sexi baba, fandím ti a at´ se ti všecko v životě daří! *14*
  • Patricie je krásná mladá žena, ikdyž se píše, že má nějaké kilo navíc. Je to žena se vším všudy a takovou milou a půvabnou hned tak ení v TV vidět. Na Ulici se dívám je kvůli ní a paní Svobodové. Ta je taky super. ZD
  • Že tě to baví pořád hrát v tý trapný Ulici. To není seriál, ale odpad. Najdi si smysluplnější roli. Tvoje jmenovkyně.
  • hitman
    je nádherná... *14*
  • Strašně moc jí fandín. Především si jí vážím za to, že se nenechala zblbnout dnešním světem a nevrhá se do žádných diet. Moc a moc jí to sluší tak, jak je. Držím palce, aby jí to vydrželo. V V dnešní době nusí být člověk silná osobnost, aby to zvládla. Přeji jen to nejlepší. *4*
  • no kocka
  • magdalena.korodiova
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Patricie na te ranči u zelene sedmy tos byla skolačka a ted jak hrajes v ulici tak ti to tam sluší a ji ta role pasuje ti to v životě klape posluchačka s moravy *3* *3* *3* *2*
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Patriko, jsi sexy, hlavně v džínách. Stáhl jsem si tvoje fotky. Měj se!
  • Nechci Vám do toho kecat, ale jestli si fakt myslíte, že Vám odepisuje Patrície, tak jste vážně dobře naivní. Určitě by nepsala takovým stylem, jako tu někdo odpovídá ppod jejím jménem, to za prvé. Za druhé by na to neměla čas a za třetí? Když chodí na ekonomku, tak je jistě natolik inteligentní, že ví, jak se některé věci mají psát správně. Vzhledem k tomu, že mám ekonomku taky teda.... Ale jestli chcete být dál hlupácci, pište sem dál :) *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit