Přejít na výpis diskuzí

Owen Wilson

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zizinka13

    hyppy brithday

    owen má narozeniny mz máme přání jediný štěstí zdraví štěstí zdravý hlavně to zdraví *15*
  • zuzanka666

    NAROZKY

    Všechno nejlepší.Jsi skvělej herec *14*
  • Owen Wilson

    Je to celkem dobrý herec.Znám ho hlavně z komedií jako Marley a já,Zoolander,Drsnák Taylor a další.Nejraději mám asi komedii Marley a já.Dnes má Owen narozky.Je mu 41 let a já mu blahopřeji.
  • lolipop555

    owen wilson je boží

    hele holky won je upe boží a hlawně to umí na skejtu to už neni takowej v poho herec to je nej chlap je wtipnej a roztomilej a sldkej. *14* *14* *4* *15* *8* *4*
  • nicky0012

    owen je prostě nejlepší!!

    ahooojky Owen Wilson je uplně ale hafo moooc krásnej chlap vážne se mi líbí kdyby měl tak 20 bo 17 ned bych sniiiim klído chodila je prostě boží a jak hraje v tech filmech s jackie chanem no to je prostě dvojka snima já se směju od rána do večera jsou super!!! *14* *1* *1* *1* *3* *14* *4* *15* jo a to kvuli nosu tak ho má trochu křivej no já když sem byla malá tak sem si nos tahala nahoru a dneska si vidim na špičku nosu(ale nešilhám díky bohu)!!!tak co každej je nějákej ale owínej je sladkej a božskej!!
  • no a?

    to sem ráda Jančo :) že aspoň někdo má stejnej názor. :)Owen je nejlepší...
  • no a?

    Owen je úžasnej herec. A to že si z něj nějaký ty vtipálci dělají srandu z jeho nosu což mi přijde totálně ubohý je jejich věc. Náhodou mi ten jeho nosík přijde roztomilej .. a co každej má něco a myslim si že kvůli tomu že má trochu křivej nos je to právě ON. *3*
    • Re: no a?

      Taky si to myslím, Very *3*
  • wyrda8

    =*

    Bože všichni ať si políbí,protože Owen je ten nejlepší z nejlepší...Má dokonale sexy pusinku a nos...A nejvíc mu sedí hrát s Jackie Chanem,to si pište....Blázni kdo ho nemá rád musí bejt mimo.... *1*
  • už vim

    chybí mu tam tvrdak taylor
  • neco mu tamchybí

    chybí mu tam film marley a já a pak jeste jeden ale nevzpomínam si jak se jmenuje ale podle popisů filmu tady proste neni ale všimnul sem si u hodne hereček a hercu že jim tam chybí filmy atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit