Přejít na výpis diskuzí

Otakar Petřina

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Tak to už je moc. Já Marpa sice hodně nesnášim, ale to, co jsem si právě přečetl, je fakt moc. Tak nejdřív napíše sračku "6 metrů hluboko" kde zmlátí a zabije přítelkyni (Podobnost s Eminem - 97' Bonnie & Clyde čistě náhodná) a pak napíše song, kde odsuzuje domácí násilí (podobnost s Eminem - Love the way you lie opět čistě náhodná) Jenom potvrzuje jakej je kokot!!!
    • Re: ...

      tak proč sem lezeš na jeho stránku když ho nesnášíš?
    • Re: ...

      :DDDDDDDDDDDDDDDD ježiši,psát může co chce! nezmená že to tak dělá! proč by mlátil holku? *7* dobrý...!
      a navíc to byl jenom jeho sen!! musíš si tu písničku poslechnout celou...a hlavně ji pochopit *3*
  • martina378

    ...

    Marpa moc nemusím , ae ten song Já sám a moje druhý já je fakt BEST *1*
  • .Knockout

    almub Knockout je the best of CZ scene
    je to prostě borec *5*
  • rad0vka19

    Borec

    Marpo je borec..nechápu ty lidi co ho pomlouvaj..jeho poslední cédo knockout je úplně báječný..jestli ho nesnášíte..tak sem ani nelezte!! :)
    • Re: Borec

      Souhlasím *3*
    • Re: Borec

      jo tak to máš pravdu sou to koko.* ty co sem lezou a pomlouvají chci vidět je jak by to zaspívaly *16* *1*
  • marpo

    Marpo je super típek a ten song Já sám a moje druhý já je fakt best *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • shy

    fan stránka na FCB

    http://www.facebook.com/profile.php ?ref=name&id=1234851578#/pages/Ota- Petrina/101697746385?ref=ts
  • diggz

    gr

    Já teda uznávám, že Marpo nestojí tak docela za hovno, ale on prostě uráží rap. Studuje vysokou právo, dělá bubeníka Chinaskám, jeho táta je vydavatel a máma právnička. Co takovej člověk dělá v rapu? Nic proti němu nemám, ale on prostě do rapu nepatří...
    • Re: gr

      je good rapař *3*
  • Marpoo

    Čus, asi mi to nebudete věřit ale jsem Otíka sestřenka :D Můj dědeček je taky Petřina a proto sem si nechala udělat testy s Marpem a ono to vyšlo:D *15*
    • angellska

      Re: Marpoo

      *15* *15* *15*
    • Re: Marpoo

      Tk to těžko nejseš... *1* Ptž moje kámoška je jeho prasestřenice.... *4*
      A Ota Má jen Bratrance... *1* Prey
  • Otík :-)

    Tak ty člowěk kterýho úplně nejwíc miluju *1* marně čekám zda se ukážeš i w mém městě zatim bohůžel nic... *9* jestli to jde tak se ozwi na email-Melinda09@seznam.cz předem dík pá
  • rozhovor

    www.shy-monca-zohova.blog.cz
    Zde najdete origoš rozhovory s Oťasem v rubrice Chinaski-rozhovory!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit