Přejít na výpis diskuzí

Ota Pavel

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ota Pavel

    je dle mýho nejlepší český spisocatel, když jsem vzal jeho knihu do ruky nemoh jsem jit spat nez jsem to docetl... *5*
  • ota pavel

    už od malička je mým velkým koníčkem rybolov a ty jeho knihy to je prostě balzám na duši
    • Re: ota pavel

      PROC NENAPISES NIC LEPSIHO CHUDINKO
      • Re: Re: ota pavel

        BIT CI NEBIT JE MOC ALE LASKA JE DULEZITEJSI *14*
  • ota pavel

    dobrej chlap *5*
  • Ota Pavel

    Ota Pavel je uzasny spisovatel.S jeho dilem me seznamil tatinek a je to nadherne.Je me 13,Ota Pavel krasne pise.A film Zlati uhori je nejj!
  • Knížky Oty Pavla jsou krásné, nedávno jsem je četl do školy. Sám bych se do toho asi nepustil, ale díky škole ano. Více se mi líbila kniha Smrt krásných srnců než Jak jsem potkal ryby, protože je daleko více různorodá a akční. Na druhou stranu má zase v Rybách krásné popisy krajin a atmosfér. *1* *2* *3*
  • Úžasný spisovatel Ota Pavel

    Dlouho mi trvalo než jsem se konečně přemluvila k tomu, abych jeho knížky začala číst, protože byly součástí doporučené četby a to co většinou číst musíte se vám vůbec ale vůbec nechce. Nejdříve jsem se podívala na známý film Smrt krásných srnců a pak se pustila do knihy Jak jsem potkal ryby a musím říct, že je to fantastická kniha, která se strašně dobře čte a od té doby ji všude nosím sebou a když mám čas tak čtu, taky uvažuju že zajdu do knihovny a pujčím si další, opravdu doporučuju... *3*
  • Nevím , jeho knihy nemají chybu ! *3* jsou užasný autor v nich vychitil všechny krásné detaili .
    Respect for him ! *3* *4*
  • Krása

    Je to pěkné a poučné :) Jen by tam nemusely být zbytčné chyby. Povídka se nejmenovala "Jak jsem se stali Vlky", nýbrž "Jak jsme se střetly s Vlky", to tiž pak docela zavádí už v názvu povídky :)
  • Jeden z mých nejoblíbenějších autorů ! :)Jeho knihy mají kouzlo a moc dobře se čtou .Škoda , že zemřel docela mlád ,mohl toho ještě dost napsat :(
  • muzeum

    Ahoj,myslím,že pro příznivce Oty Pavla by bylo zajímavé navštívit Muzeum Oty Pavla u nás v Buštěhradě.Vznikalo docela dlouho a nasbírané materiály v tomto muzeu jsou opravdu zajímavé.Chtěla jsem Otův profil zde na osobnostech.cz doplnit touto zajímavostí,ale příspěvek mi nebyl schválen.Administrátor zřejmě neměl dobrou náladu žééé *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit