Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Ruml

OSOBNOST 29.3.2008 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozky!!!

    Všechno nej k narozkám *3*
  • Re: :-)

    No jasně, Ondra je v lecčems skutečně lepší nežli Jiří. Soutěž dopadla, jak dopadla - teprve čas ukáže, kdo je skutečný vítěz!
    Petra
  • andrii

    Re: Re: Re: Re: Ondra na hradě Houska

    Tak díky moc za info *3* S kým si třebas takhle píšeš? *4*
  • Re: :-)

    Byl lepší, ale vše špatné je pro něco dobré... Viděla jsem ESO s ním a Zonygou a bylo jasné, jak to je. Ondra měl přehled a rozhled a je zřejmé, že příležitost zviditelnit se uchopí za pačesy a nepustí. V budoucnu uvidíme, kdo byl vítězem. Držím palce...
  • :-)

    Ondra je lepší než Zonyga.. měl to vyhrát on.. !
  • Ondra na hradě Houska

    Ondra byl na Housce uplně suprovej .. Od zpěvu až po pokec .. Dokonce mi pochválil účes a byla jsem s ním v šatně pro jeho dvd a podpis .. Jsme spolu několikrát vyfocení .. Řekla bych, že Ondra nemá vůbec chybu .. *4*
  • Re: Re: Re: Ondra na hradě Houska

    Hrozně super. Zpíval Mám tě pod kůží a Don´t worry,be happy. U Mám tě pod kůží nevynechal tancování jako když to zpíval v X Factoru a u Don´t worry,be happy měl tu krabičku a nahrával jednotlivé hlasy. Mám ho natočeného a úžasně na mě zrovna chvílema koukal a ukazoval a to třeba i když třeba řekl don´t worry a krásně se pak usmál a be happy řekl a ukázal na paní vedle mě. Bylo to děsně super a nechal tam zpívat diváky atd. Mydlím,že by to někdy mělo být v televizi. Možná i na ČT1. Určitě vám dám vědět *3* Znovu ještě se zeptám,jestli někdo nemá pravdivý kontakt na Ondru. Takle se slavnými některými si píši maily a je to super. Jen se třeba zeptám kdy zase vystupují, jak se mají atd. Ondra je super osobnost a věřím,že ho sláva nikdy nezkazí.
  • andrii

    Re: Re: Ondra na hradě Houska

    A jaké bylo jeho vystoupení? *3*
  • Kontakt na Ondru

    Ahoj, má někdo nějaký kontakt na Ondru? Třeba jen e-mail. Moc bych Vám byla vděčná. Kdyby někdo měl,může mi ho poslat na mail,nebo napsat sem. Všem moc děkuju
  • Re: Ondra na hradě Houska

    Jasně,že jsem tam byla... To si přeci nenechám ujít!
  • Re: Re: Re: Re: Re: DVD

    Petro, jak jsem již psala, ten Martin mně nezaujal. Myslím, že si můžeš odpustit to o nějaké hluchotě a slepotě. Káždá máme jiný vkus a názor, já ti ten tvůj neberu. A nepodsouvej mi, prosím, skutečnost, že kdyby zde ten Martin Fílák soutěžil, tak by se mi určitě líbil.
    Petra
  • Re: Re: Re: Re: DVD

    Tak to jsi hluchá a slepá Ruml na něj nemá nach je zazpívat stejnou písničku a uvidíme. Zda Ruml zazpívá totéž co Martin a co se týká charisma toho má Martin víc než dost.Myslím si kdyby Soutěžil tady v X faktoru tak teď píšeš obdivné ódy na Martina.Jen pro tvou informaci v soutěži Elán je Elán mu složili poklonu takové hvězdy jako jsou Karel Gott,Lucie Bílá Peter Naggy a o Elánu nemluvě.Gott řekl ,že je to Velký talent který se v hudebních soutěžích ještě neobjevil.Martin Nesoutěžil o peníze ani o slávu,ale chtěl vědět jak na tom je se Zpěvem v soutěži kde rozhodují odborníci a to se mu povedlo. *4*
  • andrii

    Ondra na hradě Houska

    Byl jste včera někdo na hradě Houska, kde vystupoval i Ondra Ruml? *4*
  • Re: Re: Re: DVD

    Milá Petro, tak jsem zkoukla na youtube něco od Martina Filáka, nevím s kým ho chceš srovnávat ty - snad s Jožo Rážem, Vlastou Horváthem možná, no nevím nevím, dle mého názoru tento zpěvák nemá zdaleka takové charisma jako Ondřej Ruml, kterého si teda nedovolím srovnávat s nikým. Ondřej je prostě jedinečný. Petra
  • Kladno

    Vážení, Ondra byl 24. července na Kladně a jeho první samostatný koncert byl famózní i přes nepřízeň počasí. Jeho obecenstvo bylo nadšené a už se těšíme na další!!! Vyřiďte mu to prosím.
  • Re: Re: DVD

    Tak Si nejdříve poslechni Martina Fíláka finalistu Elán je Elán a pak srovnávej.Až si ho poslechneš a uvídíš pak můžeš srovnávat.A Ondra má do Gotta opravdu deleko.
  • Re: DVD

    Sice Ondrovi fandím od samého počátku a stále se pídím po jakékoli zmínce o jeho muzikantských aktivitách(takže už mám docela přehled a čím dál víc ho obdivuju), ale zatím jsem se nikde nezapojila do do žádné diskuze. S tímhle názorem ale souhlasím na 1000%
  • Re: DVD

    Už dost pamatuju, nikdy jsem nebyla žádný fanda, jsem pouhý hudební konzument. Ale Ondra mě dostal... Věřím, že jednou nahradí Karla Gotta. Držím palce!!!
  • DVD

    Na stánku vyšlo s Ondrou DVD za 50Kč.Ale to už všichni fanouškové určitě vědí a mají ho koupené a doma na ně koukaj a stále nevěřícně kroutí hlavou a stále se ptají,proč to Ondra nevyhrál.Myslím,že diváci nedocenili to,co jim Ondra všechno předvedl-jak byl celkově všestraný.Ale on se klučina určitě neztratí a přeji mu do života jen to nejlepší.
  • Vím Ondy profil na lidech

    ahojky lidičky.....vím profil na lidech Ondry je to O.Ruml....tak se koukněte čusík *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit