Přejít na výpis diskuzí

Olga Lounová

OSOBNOST 17.3.2007 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Olga je podle mého názoru v obličeji velmi zajímavá a jedinečná . Někomu se líbí a někomu ne ! Mně přijde velmi krásná a chápu že někomu ne ale nemusíte ji tu urážet :)
    • Jo, jo - v obličeji docela připomíná Donatellu Versace...
  • lucie2
    Vše nejlepší k narozeninám. *3*
  • Olga

    Ahoj lidi. Dělám na F1, a vzhledem k tomu že naše rádio spolupracuje se seriálem, docházejí k nám pravidelně herci ze seriálu. Olga tady byla dneska, a musím potvrdit, že je to velice slušná a sympatická žena *4*
  • vjerkman

    Olga je nejj

    Olga je uplně nejky! Je to nejsen super zpěvačka ale taky herečka a vy co řikáte co je škaredá asi závidíte co? Se koukněte na sebe! Já vá sice etě neviděla ale asi to za nic stát nebude!!..xD..Olga je nejky!! Má ráda svý fanoušky a je hodná a neni mrcha!!!Olga Foreva! *3*
  • avril122

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k 28. narozeninám! *4*
    • nelmo

      Re: Všechno nejlepší

      hodně štěstí a vše nej k 28.narozeninám *4* *4* *4*
  • nej písnička Olga a Xindl X ''laska v housce''
  • Vše nej *3* *3*
  • krásná

    Je opravdu moc krásná. A mrchu hraje výborně
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))
  • Seš super

    Ahoj Olgo..zajímalo by mě jestli si to přečtete...=)Někdo sem chodí a odpovídá...no nevadí jen msim říct že seš skvělá!!!Byla sem v bondy na modní show ošklivky Katky a byla si super=)Ze vech ses mi líbila nejvíc,byla si hrozně hodná a milá..a zůstala si tam nejdýl abysme se s tebou mohli vyfotit...ostatní už odešli..No prostě seš skvělá...Zajmaví je že vždycky ty hodný,nejhodnější lidi hrajou vždycky ty mrchy v televizi=)Jako Dana Morávková...atd. Mám tě hrozně ráda(předtim ani moc ne protože (mno jo no mrcha..=D)Ale ted jak sem tam byla tak sem si tě hrozně oblíbila a začla tě mít ráda prostě si skvělá=D!!!!!!Jj a můžu se zeptat ta MIRI LOUNOVÁ je tvá sestra?Ta tam taky byla...(byla taky super!=) *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Seš super

      Máš pravdu, tenkrát v Bondy byla vážně skvělá. Nevím proč, ale tak, jak jsem ji nesnášela, jsem jí začala mít ráda. Její sestra- Mirka, je to samé. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit